2733
2734
عنوان

از شهر ایلام کسی هست؟

1997 بازدید | 23 پست

ادرس ی چنتا مانتوفروشی ک شیک باشن مانتوهاش و خیلیم گرون نباشن لطفا بدید   ممنون میشم

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم

من چن روز پیش ایلام بودم قیمتا خیلی بالا بود...سرم سوت کشید😐

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂

من ایلامیم ولی تهران زندگی میکنم . برو مجتمع خورشید گرونه اونجا؟  من آخرین بار 5 سال پیش اومدم ایلام

❤خوشبختی یعنی ❤:                                                      شیطنت با مادری که خودش هم شیطونه 😉                          👨👧👩              ❤💏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ایلامیم ولی تهران زندگی میکنم . برو مجتمع خورشید گرونه اونجا؟  من آخرین بار 5 سال پیش اومدم ...

نمیدونم نرفتم تا الان

من پر از حرف سکوتم    خالیم رو به سقوطم                  بی تو و آبی عشقت      تشنه ام کویر لوتم                    نمیخوام اشفته باشم      آرزوی خفته باشم                 تو نزار اخر قصه حرفمو نگفته باشم
2731
ایلام کلا قیمتا بالاس مانتو سرای پوش بلوار آزادی خوبه ولی خو قیمتاش بالاس پاساژ ارغوان هم یه سر بر ...

مانتو سرای‌پوش ادرس دقیقش رو میگی

پاساژ ارغوان رو بلدم

2738
بلوار آزادی از میدان کشوری ب سمت چهارراه مادر دست چپه

مرسی لطف کردی😘

آخ ایلام😔😔😔

چت بی😂😂

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
2706