2733
2734
عنوان

عکس کیک تفلدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1029 بازدید | 66 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه خوشگله 

کیف کردم😍

تولدت مبارک 

.

من و شوهرم خیلی بچه دوست داریم اما بخاطر شرایط کار شوهرم میترسم بیارم😥                                        خدایا میشه یهویی حامله شم اونم دوقلو تمام سختیاشو به جون میخرم اخه عاشق دوقلوام               میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنی... ممنونتم عزیز دلم ❤❤❤
2738
چشمات خوشگل میبینه گلم

😙😙😙😙

من و شوهرم خیلی بچه دوست داریم اما بخاطر شرایط کار شوهرم میترسم بیارم😥                                        خدایا میشه یهویی حامله شم اونم دوقلو تمام سختیاشو به جون میخرم اخه عاشق دوقلوام               میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنی... ممنونتم عزیز دلم ❤❤❤
اها اوکی حواسم ب اسما نبود.حالا برو پیش بسوی گواهینامه

آره میخوام برم ولی شوهری میگه اول نی نی مون بیاد بعد انشاالله میری میگه گواهینامه استرس آوره

میشه برا سلامتی نی نی جونم صلوات بفرسی (الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
نه عزیزم اتفاقا خوبه ک بزاری خوبه ک فرهنگ سازی بشه من دوست دارم ک اومدم تاپیکت

انشاالله بجور سوپرایزت کنه تا چند وقت ویندوزت بالا نیاد

آره میخوام برم ولی شوهری میگه اول نی نی مون بیاد بعد انشاالله میری میگه گواهینامه استرس آوره

بعله عزیزم ایشالا بسلامتی.البته بعد اونم مشغول بچه میشی.امضاتو تصحیح میکنم...

اللهم صل علی محمد و آل محمد

یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم...  
بعله عزیزم ایشالا بسلامتی.البته بعد اونم مشغول بچه میشی.امضاتو تصحیح میکنم... اللهم صل علی محمد و آ ...

نه دیگه میدم به شوهری میرم دنبالش

مرسی عزیز دلم

2706