2737
2739
عنوان

تا حالا به لحظه مرگ خودتون فکر کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1927 بازدید | 142 پست
روحیمو باختممم  شدید ی بارم عمل شدم دوماه پیش دوباره بوجود اومده  اومدم خونه افتادم زمین ...

عزیزمممممم ب کانال امیر شریفی بروووووو. پیداش کن . راهکار میده  با تفکر مثبت ب اذن خدا ج بگیری گلم

من یک زن،خواهر ،همسر ،مادر  نیستم . من یک آگاهی ام . یک روح اصیل ک ب زمین اومدم تا رشد کنم و تجربه کنم.آگاهی متصل ب شعور مطلق هستی،در راه رسیدن ب کمال.ب آرامش رسیدم و آرامش من ب هیچ عامل بیرونی وابسته نیست. آرامش من از درون من می‌جوشد مثل چشمه ای جوشان از لابلای سنگلاخ......
نمیدونم والا  ولی خیللللی ب این فکر میکنم که احتمال ۹۰ درصد سرطان میگیرم حتی اگه زنده بمونم&nb ...

پس اضطراب و فشار روانی زیادی و تحمل کردی 

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم.من ۴۲ سالمه وسه تابچه دارم ولی یک دفعه مشکلاتم شروع شد .توی تاپیکم هست باعنوان شکایت به نظام پ ...

وااااای خیلی بده 

درد بده مگه من چیکار کردم ک ایمجوری شدم؟؟

خدا کمکت کنه واسه منم دعا کن عزیرم

پس اضطراب و فشار روانی زیادی و تحمل کردی 

خیللییی 

منم قبلن چشام سگ داشت🙂🙂 اما ب مرور رفت تو اخلاقم😑😑😑😂😂😂😂میون جوشام یه دونه صورت زده که اونم تا چند وقت دیگه از بین میره 😕😕😕😕_به نظر من عشق از غرور بالاتر هستش مثلا خود من بار ها شده که بخاطر عشقی که به لواشک داشتم غرورمو زیر پا گذاشتم و گفتم تو رو خدا یه تیکه شم به من بدید        _تمام قند های توی دلم را آب کردم ... برای تویی که چایت را همیشه تلخ میخوری ... خاک بر سرت😑😑     کوتاه ترین جمله ی جهان مربوط به کرمانیاس:(قَ هَ)=(آیا در خانه قند هست)😂😂😂😂😂                        _آدما کلن چهار دسته ان :یا مَمَدن یا فاطمه یا زهران یا علی بقیه دوستای اینان😅😅😅😅😅😅😅 (توی نی نی سایت یاد گرفتم که هر کسی هر جور دلش میخواد قضاوت میکنه و هر حرفی که دلش میخواد میزنه دوست عزیزم اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن سعی میکنم جوابتو ندم اما اگه رو اعصاب راه بری قول نمیدم که .... 🙂) دوستتون دارم😊❤🌹
2728

همیشه بهش فکر میکنم بیشتر شبا موقع خواب و فقط از خدا و ائمه میخوام ک کمکم کنن ،شایدم مرگ  انقدی ک فکر میکنیم ترس نداشته باشه چون تجربش نکردیم میترسیم

تا زنده ایم سالم و پاک زندگی کنیم وقتیم زمان مرگمون رسید دیگ ماهم مث میلیون ها آدمی ک مردن اونا هر جا رفتن ماهم میریم 

2738
تازه من یه بار فکر کردم سر زایمان میمیرم و بچم بی مادر میشه😑😑😑 بقیه دم در هوار میزنن گریه میکنن ...

خیلی کتر خطرناکی میکنی با این تصورات.نمیدونی جتی با یکبار فکر کردن بهش مقدماتش رو فراهم کردی . اینجوری فکر کن ک سالم و تندرست نی نی ت توی بغلته و اطرافت پر از گل و شیرینی و هدیه است . خواهش میکنم جدی بگیرید خیلی مهمه ب چی فکر کنی .ب هر چی فکر کنی سرت میاد . ان شاالله ی نی نی خوشگل سااااالم تو تواغوشت

من یک زن،خواهر ،همسر ،مادر  نیستم . من یک آگاهی ام . یک روح اصیل ک ب زمین اومدم تا رشد کنم و تجربه کنم.آگاهی متصل ب شعور مطلق هستی،در راه رسیدن ب کمال.ب آرامش رسیدم و آرامش من ب هیچ عامل بیرونی وابسته نیست. آرامش من از درون من می‌جوشد مثل چشمه ای جوشان از لابلای سنگلاخ......
وااااای خیلی بده  درد بده مگه من چیکار کردم ک ایمجوری شدم؟؟ خدا کمکت کنه واسه منم دعا کن ع ...

ببین عزیزم ما انسانها درمقابل کاینات و دنیا خیلی کوچک هستیم.من هم از ۲۴ سالگی دیسک کمر گرفتم تااااا نهایتادر۳۸ سالگی پلاتین گذاشتم با ترک مهره ی کمر.سالهادردکشیدم که عمل نکنم نشد.باید بازندگی کنار اومد.چاره ای تیست.

الان دختر دوستم ۱۸ سالشه بستری شده ممکنه تخمدانش رو بردارن.دانش اموزه هنوز.

به سلامتی ات فکر کن.حق داری ناراحت باشی.من خودم هم روحیه ام خوب تیست فعلا وبخاطر همین روحیه هم اقدام درمانی اشتباه کردم که منجر به جراحی فوق سنگین شد.ولی باید عاقلانه تصمیم کرفت

سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇

آیا میدانید حضرت عزراییل روزی سه دفعه به دیوار خانه شما تکیه میدهد وشما را نگاه میکند؟

آیا میدانید پس از مرگ تنها عضوی ک تاسه روز زنده میماند گوش هست به خاطر همین تلقین را پس از مرگ در گوش میخوانند؟

خخخ زیاد بود یادم نمیاد بقیش ولی همش راجع به مرگ بود...

چقدر زیبا هستند انسانهایی که شبیه حرفهایشان هستند💝
کیهه؟چیکار میکنه؟

امیر شریفی استاد قانون جذب هست و با مشاوره هاش راهوو نشون میده . اینخانم چون مادرشون این بیماری و داشتن با نگرانی و تفکرات منفی و تسلیم شدن اونو ب خودشون جذب کردن . الان واس سلامتی فقط باید فرکانس شفا و سلامتی بفرسته . تجسم کنه سلامتیشو.نگرانی کارشو بدتر میکنه . 

2706