2737
2739
عنوان

سینه از کی شیر تولید میکنه?

| مشاهده متن کامل بحث + 2428 بازدید | 46 پست
اره هرچی بدی بیشتر میشه اما مثه اون اولا لباس خیس نمیشه و رگ نمیکنه  اما شیر افزا و گالاکتومید ...

اره قبلا میجوشید سینم ...یعنی بازم بچه دار بشم باز اینجوری نمیشه؟

😊^^^^^^دیگ ب دیگ میگه‌روت سیاه^^^^^^😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره قبلا میجوشید سینم ...یعنی بازم بچه دار بشم باز اینجوری نمیشه؟

نه  فک نکنم تجربه های الانتو یادت داشته باش که چیکار کردی شیرت کم شد یا قطع شد که دفعه بعد اونکارا رو نکنی 

برا منم به شخصه تجربه شد برای بعدی 

گرچه دلم کبابه برا بچم

😒
2728
نه  فک نکنم تجربه های الانتو یادت داشته باش که چیکار کردی شیرت کم شد یا قطع شد که دفعه بعد اونک ...

خب من دوقلو بودن خیلی وقتا شیر خشک میدادمشون دیگه تنبلیمم گل کرد اخه نارس بودن ۸ ماهه بودن فکشون جون نداشت مک بزنن خیلی اذیت میشدم تا ی ذره بخورن شیر با فشار میرفت تو دهنشون اذیت میشدن نمیگرفتن ...اینجوری شد ک اینجوری شد کلا

خب من دوقلو بودن خیلی وقتا شیر خشک میدادمشون دیگه تنبلیمم گل کرد اخه نارس بودن ۸ ماهه بودن فکشون جون ...

مثه من پسرم وقتی با شدت میرفت دهنش نمیخورد 

دستمو حالت قیچی میکردم که کنترل کنه وقتایی که اینجوری میکردم راحت شیر میخورد 

اما خب واقعا دوقلو سخته  

😒
مثه من پسرم وقتی با شدت میرفت دهنش نمیخورد  دستمو حالت قیچی میکردم که کنترل کنه وقتایی که اینج ...

اره مثلا هر دوساعت باید هرکدوم نیم ساعت شیر میخوردن بخدا تموم کتفو کمرم درد میگرفت ناجور ...خیلی بدشد 😔

2738
من این یکی انقد اذیتم کرده که دیگه دلم بچه نمیخاد 😢😢

ن من بازم میخوام دوقلوهام خدارو شکر بزنم ب تخته ارومن 😂😂اینارم چشم نکنم بیچاره بشم هی وقو ووق کنن

ن من بازم میخوام دوقلوهام خدارو شکر بزنم ب تخته ارومن 😂😂اینارم چشم نکنم بیچاره بشم هی وقو ووق کنن

از دسته تو خودت خودتو چش نکنی بیخیال نمیشی 😂😂

ماشالله براشون وان یکاد بخون و اسفند دود کن

پسر منکه خیلی اذیت میکنه دیگه کت و کول افتادم

😒
از دسته تو خودت خودتو چش نکنی بیخیال نمیشی 😂😂 ماشالله براشون وان یکاد بخون و اسفند دود کن پسر من ...

ان شالله اونم اروم میشه ...باش میخونم ...خدا بهم رحم کنه شایدم دارم ب خودم تلقین میکنم ک هی چشم میکنم اخه میگن چشم سبزا چششون شوره منم ملکه ذهنم شده اخه خداییش خودم تنبلی کردمو شیر ندادم   نمیدونم😂

تو اتاق ریکاوری بعد عمل، نی نی رو اوردن گذاشتن تا شیر بخوره، قبلش اصلا شیر نداشتم، اما لیدی میل واقعا تاثیر داره

«من ناموس کسی نیستم» به یاد همه زنان و کودکانی که به نام ناموس و غیرت کشته شدند
کاش از من بیاد.اخه واقعا نه دلم میاد و نه توان مالی دارم که بخواد شیرخشکی بشه.الانم دارم لیدی میل می ...

من سر. بچه اولم نداشتم شیر. خشکی شد. الان باردارم سینه م هم بزرگ شده هم سرش ترشح داره

سر. اولی سینه م مثل قبل بارداری بود

ان شاالله داشته باشی

دقیقا از همون موقع تولد! توقع هم نداشته باشین به اندازه یه شیشه پر شیر داشته باشین!

روز اول شاید اندازه دوتا قاشق روز بعد بیشتر و بیشتر....پس نگین شیر نداریم و فوری شیرخشک بریزین تو حلق نوزاد

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2706