2733
2739
عنوان

کتابخون های لوس.بیاید بگید شماهم همنظر منید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 26225 بازدید | 1683 پست
ملت عشق رو خوندم چندان تعریفی نبود دقیقا مثه سریالای جم بود یه عشق نامتعارف رو به زور به داستان مولا ...

خیلی هم نظریم.

من 4اثر هم خوندم اصلا خوشم نیومد حالا یا مترجم خوب نبود یا من روانشناسی زیاد خوندم واسم تکراری بود ....نمیدونم چطور همه تعریف میکنن

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید باورت نشه منم اونو از کتابخونه عموم‌برداشتم خوندم 😁😁یادمه دبیرستانی بودم و تاابستون بود با فر ...

من هم راهنمایی بودم 

کتاب رواز  عموم قرض گرفتم 

اون موقع بنایی داشتیم تو خونمون من یه گوشه کناری وسط بوی گچ و سیمان و رنگ میشستم کتاب میخوندم 

خوشحال و شاد و خندانم .................... قدر دنیا رو میدانمممممم :)))))))))))))))))))
2728
اره عزیزم منم برخورد داشتم با این قبیل رمان خون ها فک کن طرف ماهی دوسه تا رمان میخونه همش هم ازین رم ...

مخصوصا ما راهنمایی بودیم همه‌ی دخترا از اینا می‌خوندن. سر کلاس تمام وقت دستشون بود و به نوبت می‌چرخیدن کتابا.. من فقط یکیشون رو خوندم. 

💙صدا کن مرا... 
2738
خیلی هم نظریم. من 4اثر هم خوندم اصلا خوشم نیومد حالا یا مترجم خوب نبود یا من روانشناسی زیاد خوندم و ...

4 اثرفلوارانس؟

من اولین بار خوندمش خوشم نیومد اصلا 

اما بعدها ک درک و مطالعه ام تو مباحث مشابهش  بیشتر شد هر جمله اش میخونم می بینم چقد عمیق نوشته هر فصلش کلی کار میبره تا بهش مسلط بشی

2706