2737
2739
عنوان

کتابخون های لوس.بیاید بگید شماهم همنظر منید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 26225 بازدید | 1683 پست

من تو نوجوونی گیر داده بودم به جان گریشام و پرل باک 

اصلا هم مناسب سنم نبود 

به نظرم خیلی مهمه کتاب رو تو چه دوره ای بخونی

مثلا من کیمیاگر رو 18 سالگی یه بار خوندم کلا هیچی نفهمیدم دوباره 30 سالگی خوندم و لذت بردم

خوشحال و شاد و خندانم .................... قدر دنیا رو میدانمممممم :)))))))))))))))))))

در زمان خود کتاب قدرت و مطبوعات و چیزهای اینطوری تا حدی میتونن تاثیر بذارن خصوصا تو زمان ما شبکه‌های اجتماعی میتونن موج ایجاد کنن ولی این موجا فروکش میکنن سریع ولی کتابی مثل عقاید یک دلقک که بعد از ۶۰ سال توی همه‌ی دنیا همچنان خونده میشه و جزو کتابهای برگزیده‌ در کل جهانه اینطوری نیست و اینجا پای سلیقه‌ی فردی به میون میاد که هر کسب چه سبکی مورد علاقشه مثلا به نظر میاد شما زیاد به ادبیات و رمان علاقه ندارید و کتابهای دیگه‌ای دوست دارید اینا دیگه تفاوت سلیقه‌ست به نظر من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در مورد واقعه هولوکاسته؟

اره عزیزم 

مثلا فیلم ان فرانک و همینجور کتابش

یا مرگ کسب و کار من است

ولی پیشنهاد میکنم با فاصله یک الی دوسال همچین کتابهایی خونده بشه چون حجم خشونتش زیاده روح من یکی که نمیکشه این همه درد رو 

ولی به نظرم خوندنشون لازمه

خوشحال و شاد و خندانم .................... قدر دنیا رو میدانمممممم :)))))))))))))))))))
فیلمشو حتما ببین اگه ندیدی شاید جز معدود فیلمایی باشه که از کتابش بهتره

حقیقتش ندیدم فکر کنم جک نیکلسون توش بازی میکنه

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2731
😂😂😂واسه این باید یه تاپیک جدا بزنم یه بنده خدایی گفت من عاشق دسامبر رین گانزن روزسم.😂

راجع به فیلم هم یه تاپیک بزن منم منشن کن کلی فیلم خوب دیدم بیام اظهار فضل کنم😃😃😃

خدایی جای این تاپیکا تو نی نی سایت خالیه

🌹

عالیه بکت😍😍😍

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
تمامش که نه از شریعتی خواندم اما الان حاضر. نیستم بازخوانی کنم انگار مال یه دوره بود تو ذهنم تم ...

می‌دونم چی میگی منتها دکتر شریعتی برامن ی ادم خاصه نوستالژیکه 

می‌دونی من بچه بودم طبقه بالای مادربزرگم بودیم یادمه میرفتم پایین اتاق عموم در رو که باز میکردم اولین تصویری که میدیدم یه قاب عکس بزرگ از دکتر شریعتی بود  کتاباش نوارهایش همه رو عموم داشت  بعدها که بزرگ شدم و خوندم مداوم یاد اون تصاویر کودکی می افتادم اینه که خیلی بهش علاقه مندم   

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2738
در زمان خود کتاب قدرت و مطبوعات و چیزهای اینطوری تا حدی میتونن تاثیر بذارن خصوصا تو زمان ما شبکه‌های ...

موافقم بعضی کتابها شاهکار ادبی هستند 

شاید به نظر من و یه عده دیگه زیبا نیاند 

یا یه مدت همه گیر بشند و یه عده ای برای شو اف اسم این کتابها بشه ورد زبونشون 

ولی از ارزش اون کتاب کم نمیکنه

مثل همین عقاید یک دلقک که البته من نپسندیدم یا بلندی های بادگیر یا قلعه حیوانات 

من عاشق این رمانم  معرکه است 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😶😍😍😍😍😍😍😍

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
باهات موافقم اما نه در مورد عقاید یک دلقک چون هانریش بل از اون دست نویسنده ها نیست اصلا، اما کتاب بی ...

همین یهویی مد شدنشون واسم عجیبه بعضیاش ارزششو دارن بعضیاش نه

ایول❤من زیاد طرفداراشون نیستم فقط دوتا اهنگ تیچر  و هی یو  رو دوست دارم اما بازم اینو میخو ...

hey u out there in the cold

getting lonely ,getting old 

...

عالین اینایی ک دوس داری

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME

دکتر شریعتی

روشنفکر دینی که کلا من متوجه فاز فکریش نشدم هیچ وقت 

روشنفکرهایی که موقعی که باید حرف میزدند سکوت کردند 

متاسفانه یا خوشبختانه ایشون تو لیست سیاه من هستند 

2706