2733
2739
عنوان

کتابخون های لوس.بیاید بگید شماهم همنظر منید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 26226 بازدید | 1683 پست
این کتاب هم معرفی میکنم برای علاقه مندان ب گروه پینک فلوید عالیه

ایول❤من زیاد طرفداراشون نیستم فقط دوتا اهنگ تیچر  و هی یو  رو دوست دارم اما بازم اینو میخونم باید جالب باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

‌😁😁😁😁   درسته همه ایناسلیقه ای هست ولی بنظرم سلیقه رو هم باید تربیت کرد  من شاگردای د ...

من کلا آدم سخت گیری نیستم خودم رپ گوش میدم بند زدبازی رو خیلی دوس دارم سالهاس دوس دارم 

ولی درکنارش سعی میکنم سلیقه ی موسیقی خودم همیشه تو سطح خوبی نگه دارم 

چون ب نظرم گوش همونطور ک ب قول خودت تربیت کنی عادت میکنه

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
2731
اسماشونو میگی بی زحمت؟ در مورد موضوع هم یه کوچولو توضیح بدی که خیلی ممنون میشم 

علی حقیقتی بر گونه اساطیر 

حسین وارث آدم 

فاطمه فاطمه است 

مذهب علیه مذهب 

تشیع صفوی تشیع علوی 

اسلام شناسی 

تاریخ ادیان 

ابوذر 

و ...  در مورد جامعه شناسی دین هست مطالبش

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2738
چقدر شما فشنگ مینویسی. خیلی پخته و با کمالاتی.

خیلی لطف داری عزیزم 😍😍😍😍😍

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
علی حقیقتی بر گونه اساطیر  حسین وارث آدم  فاطمه فاطمه است  مذهب علیه مذهب  ت ...

قاسطین و مارقین و ناکسین اینو نخواندی ؟؟؟من خواندم حقیقتش  از اسمش خوشم اومد 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
‌😁😁😁😁   درسته همه ایناسلیقه ای هست ولی بنظرم سلیقه رو هم باید تربیت کرد  من شاگردای د ...

شاگردای کلاس دوم دبستان من با داستانای نبرد رستم و گردآفرید. گذر سیاوش از اتش. نبرد رستم و دیو سفید حال می کنن. باب اسفنجی کیلو چند؟!! 

من الان دوهفته است کتاب پرواز بر اشیانه فاخته رو گذاشتم بهش بیمحلی میکنم 😁مبادا شروعش کنم مطمینم کت ...

فیلمشو حتما ببین اگه ندیدی شاید جز معدود فیلمایی باشه که از کتابش بهتره

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
2706