2733
2739
عنوان

اسم من تو گوشی شوشوم،خییییییلی خاصـــــه.... بیاید بگم چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 40037 بازدید | 575 پست
وای استارتر  هروقت اسمتو میبینیم یاد شنیونت میفتم دمت گرم میدونی من اون روز چقد خندیدم هلاک نگی ...

جالب این یود  همه تون میخندیدید

منم ناراحت نمیشدم 

خودمم باهاتون میخندیدم   

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
میخواستم بذارمش پروفایلم  گفتم ولش کن شناسایی میشم بر فنا میرم    

قضیه اش چیه منم میخوام ببینم😢😢😢😭😭😭😭😭

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میخواستم بذارمش پروفایلم  گفتم ولش کن شناسایی میشم بر فنا میرم    

منو خانمم سیو کرده اشتباهی میفرسته واسه جاریم

جاریمم اومده بود میگفت چه خانمم سیو کرده 

گفتم از دوست داشتن زیاده 😆😆سوخت

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید
وای    

😢😂خو بوگو

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
قضیه اش چیه منم میخوام ببینم😢😢😢😭😭😭😭😭

سمت چپ مدلی که به آرایشگر دادم.... و گفت میییتونم درستش کنم

و سمت راست مدل موی من !     

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
2738
سمت چپ مدلی که به آرایشگر دادم.... و گفت میییتونم درستش کنم و سمت راست مدل موی من !   ...

لامصب از خودشم بهتر درست کرده.هنرمنده کی بودی لعنتی😂😂😂

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
لامصب از خودشم بهتر درست کرده.هنرمنده کی بودی لعنتی😂😂😂

بــــــــــله 

بهترین آرایشگر شیراز

2706