2733
2739

تل گرام ندارم😭😭

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واقعا 99 هزار تومن  برای این؟         چه بنداز بازاریه اینجا

شخصیت هم چیز خوبیه

قیمت جین کار ۷۳بوده چی میگی شما؟جنسش عالیه همین طور دوختش

درست صحبت کن مجبور نیستی بخری

من قیمتارو کم زدم فروشم بالا باشه

فروشنده خودش تک فروش ۱۴۸میداد تو بازار بزرگ

2738
بستگی داره خودش چند خریده اگه  50 خریده باید 80 بفر شه نه بیشتر

نه خیلی بیشتر از پنجاه بوده آخه پول دوختش هم هست الان؟

من خودم الان تو جاده ام دارم برمی‌گردم از تهران و نمیتونم از خود لباس عکس بزارم،عالیه از هر نظر

کارم لباس زیر جوراب و کلاه و لباس راحتیه

مشتری هام کلی خواهش کردن خوش سلیقه ام تونیک بیارم،قیمتا بالا بود واقعا مگه اینکه جنس آشغال بخری، من فقط دو مدل کار آوردم تونیک چون کارم نیست