2737
2739
عنوان

واقعا مانتو هام زشتن؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1593 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نگفتم‌که کی گفت املت عزیرم فقط دیدم یکی نوشته بود منم خندم گرفت اخه شبیهشه فقط یه املت خوشگله&nbs ...

عكس لباس هاي شماس عزيز جان من اگه ببينم كسي چيزي بگه نه ميخندم نه حرص ميخورم ربطي به من نداره خوشگل خانوم 

اما خوبه كه روحيه ات اينجوريه آفرين واقعا آدمي كه اعتماد به نفس بالا داشته باشه و به خودش مطمين باشه همينجوري محكمه

تو میتونی از حادثه رد شی ... در هیبت دریا جزر و مد شی      پسرای گلم مامان عاشقتونه👬 نخودچی کیشمیش مامان دوستتون دارم💞💖  
2742
همسایمون زود برام میدوزه یه دامنه خیلی ساده با یه بلوز ساده فقط مهم اینه استینش پاکتی باشه چینم بخور ...

آستين پاكتي  كه چين هم بخوره وااااي منم عاشقشم خوش به حالت 

با دو عدد بچه فسقلي وقت ندارم وگرنه منم چند تا ايده خوشگل و خاص تو ذهننم داشتم 

تو میتونی از حادثه رد شی ... در هیبت دریا جزر و مد شی      پسرای گلم مامان عاشقتونه👬 نخودچی کیشمیش مامان دوستتون دارم💞💖  
2738

لباس ها قشنگ بودن و ابته با سليقه من جور بودن

ايشالا بدوزي و بپوشي و حالش رو ببري 

2706