2737
2734
عنوان

خانم خوشگلا یه سوال کوچولو دارم 🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 534 بازدید | 64 پست
برای بیکینی کم شده اما فقط نازکترشده ولی پاهام خیلی کم شده

خیلی عالیه مرسی

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دردش چجوری اخه من م برم اما فکردردشم

اگر موم زدی که اینم میتونی تحمل کنی دردش اونقدرا نیست. مث اینه که یه فندک گرفته باشن نزدیک پوستت. می سوزه ی کم

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
2728
😂😂😂😂 واسه مو چیکار میکنی ب منم بگو

با موم...یعنی عاللللی میشه بخدا چون از ریشه کنده میشه دوباره که رشد کرد نازک هست حتی کمتر میشه درد داره ولی میرزه

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
اسی لابد همین پماد رو دوست من میگفته. میگفت قبل موم انداختن میزد

حتما همین بوده عزیزم

2738
عزیزم روشای بی درد  که خاصیت درمانی دارن چه ایرادی داره حالا که میخوای زجر بدی خودتو،  الا ...

واجبی منظورته چون اسم بو رو اوردی پودر های موبر هم مثل ژیلت هستن از ریشه نمیکنن فقط سطحیه واسه همین فرقی نداره

ببخش که بیشترازاین نتونستم کمکت کنم.میگفت ۱۰دقیقه قبل پمادمیزد بعد خاله ش براش مینداخت

نه عزیزم مرسی همین که اسم پمادو اوردی و دوستان اسمشو گفتن هم عالیه فدای تو  مهربون😙😙

اره خواهر همینطوره

خودت انداختی یا آرایشگر؟همین پمادی که خانما میگن هم زدی؟؟

2706