2733
2739
عنوان

هفته ششم بارداری بتا ۱۱۵۰۰ هست طبق تجربتون نرماله؟

| مشاهده متن کامل بحث + 18950 بازدید | 52 پست
عزیزم توکل به خدا.. انشالله که برات موندگار میشه نینیت🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹 خیلی خوشحال شدم از آشناییتون♥️

ممنونم دوست گلم😘😘😘😘همچنین متقابلاً من هم از آشناییتون خرسند شدم پناه بر خدا امیدوارم هر چی خیر هست پیش بیاد😘😘😘🤗

اون سقط که کردین دلیلش چی بود؟

من روزه گرفتم نمیدونستم باردارم همین اردیبهشت امسال

اب و غذا نخوردم نطفش ضعیف شد

دو ماه بعد باردار شدم خداروشکر عزیزم 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم دوست گلم😘😘😘😘همچنین متقابلاً من هم از آشناییتون خرسند شدم پناه بر خدا امیدوارم هر چی خیر ه ...

فدات😘😘

انشالله خبر تشکیل قلب نینیتو بدی عزیزم😍

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2731
زود رفتی،بتات هم که خوب بود،ایشالا تشکیل میشه،نگران نباش،طبق سونو گفتی ۶ هفته یا تاریخ پریودت؟

هر دو هم تاریخ پریودم هم سونو شش هفته هستم پناه بر خدا ایشالا که به خیر بگذره

ممنون از راهنماییتون راستش من توی نی نی سایت و گوگل در مورد بتای بالا مطالبی خوندم که دچار استرس شدم ...

عزیزم بتای ۱۰۰۰ زیاد ؟؟؟؟،واسه من ۱۱۷۰۰۰ بود😂😂😂😂احتمال دوقلویی یا پوچ داد دکترم،هیچکدوم نبود،منم کارم شده بود توی نت گشتن،اصلا فکر نکن به چیزای منفی،شاید لقاحت دیر صورت گرفته

آنچه برای دیگران ممکن گشته برای تو نیز ممکن خواهد شد
من روزه گرفتم نمیدونستم باردارم همین اردیبهشت امسال اب و غذا نخوردم نطفش ضعیف شد دو ماه بعد باردار ...

التماس دعا عزیزم امیدوارم به سلامتی و شادی نی نیت رو به دنیا بیاری خدا برات حفظش کنه😍😍❤❤❤

هر دو هم تاریخ پریودم هم سونو شش هفته هستم پناه بر خدا ایشالا که به خیر بگذره

سونوگرافی طبق تاریخ پریودت بهت گفته ۶ هفته وقتی جنین دیده نشده چطور تخمین زده؟؟مطمئن باش زیر ۵ هفته ای و لقاح دیر صورت گرفته،یکم دیگه صبر کن عزیزم

آنچه برای دیگران ممکن گشته برای تو نیز ممکن خواهد شد
2738
التماس دعا عزیزم امیدوارم به سلامتی و شادی نی نیت رو به دنیا بیاری خدا برات حفظش کنه😍😍❤❤❤

ممنون عزیزم انشالله🌹

انشالله خدا نینی شما رو هم حفظ کنه ♥️🌹

عزیزم بتای ۱۰۰۰ زیاد ؟؟؟؟،واسه من ۱۱۷۰۰۰ بود😂😂😂😂احتمال دوقلویی یا پوچ داد دکترم،هیچکدوم نبود،منم ...

نه عزیزم ۱۱۰۰۰منظورم بود😊

واقعاًً چه جالب و تعجب آور😉

هر چی میکشم از دست این اینترنت هست استرسم رو زیاد کرده و همش کارم شده نت گردی   کنجکاوی که الان چی میشه  بی خیال آدم باشه خیلی بهتره😊

ممنونم دوست مهربونم😘😘😘🤗

😘😘😘😘😘

سونوگرافی طبق تاریخ پریودت بهت گفته ۶ هفته وقتی جنین دیده نشده چطور تخمین زده؟؟مطمئن باش زیر ۵ هفته ...

ممنونم عزیزم باشه دو هفته دیگه دوباره سونو میرم ایشالا که به خیر بگذره

از دست این دکترا تازه بهم گفت ممکنه خونریزی هم بکنی بدتر به آدم استرس میدن

من ۱۷ روز بعد از موعد پریودم بتام ۴۴۶۸۰ بود نزدیک پنجاه هزار! خیلیا گفتن شاید خارج رحمی باشه ولی خ ...

شما بتات ٥٠هزار بوده واسه من بتام٢٨هزار هستش خيلي نگرانم فكرميكنم بالاست و مشكلي دارم 

2706