2733
2734
عنوان

اپیلاسیون با کدوم یکی از اینها بهتره؟؟؟ خواهش میکنم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1744 بازدید | 42 پست
وای میترسم. آخه من جوریه که تا داخلاش مو داره    

حالا شما روشو اپیلاسیون کن قسمتای داخلیشیو با روشای دیگه حل میکنی

برای تسلط بر یک ملت اقلیتی خائن و اکثریتی نادان لازم است.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه هیچ مشکلی نداره .خشابی و موم خوبن.وکس پوست رو شل می‌کنه 

وای من که کلا پوستم شله

موم خوبه آیا؟؟

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
2731
وا چ ربطی داره 

من نمیدونم چرا تعجب میکنین. من چن نفر و دیدم که جای خوبی نرفتن و مشکل براشون پیش اومده. شما ندیدی که دلیل نداره دیده های من رو زیر سوال ببری عزیزم

برای تسلط بر یک ملت اقلیتی خائن و اکثریتی نادان لازم است.  
امکان نداره اون قسمت بقول شما اصل کاری کاملا داخله ربطی به پ اپیلاسون نداره

یعنی شما میگی برای دخترانگی خطر داره یا نه؟؟

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
2740
واقعا چجوری؟؟ آخه خیلی داخله🐴

کی گفته خیلی داخله پرده همین اول هست اگه معاینه زنان رفته باشی میدونی،چجوری که همون اول نگاه میکنه و تشخیص میده فرد سالم هست یا نه 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
موم معمولى از بين اينا از همش بهتره من اپيلاسون كارم خودم خشابى خيلى قويه 

خشاب که قویه یعنی بهتر از موم نیست؟؟ من پوستم شله، کدومه اینا پوستو کمتر شل میکنه؟؟

برای دخترانگی مشکلی داره خدایی یا نه؟؟؟؟

نه هیچ مشکلی نداره .خشابی و موم خوبن.وکس پوست رو شل می‌کنه 

وکس برای صورت چی ؟ من میخوام برای اولین بار وکس کنم برای عید 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

برا صورت چی میزنید ؟؟؟؟

آهای عالیجنااااب،عشق     فرشته ی عذاب،عشق     حریف تو نمیشهههه     این قلب بی صاحاب،عشق   منودیوونه میخوااااای     تو اینجوری خوشی،عشق          ولی بازم دمت گرم      چه زیبا میکُشی عشق  
ندیدی چه زنایی که کجاهاشون و سر اپیلاسیون به باد دادن!

واقعا؟؟؟ شما دیدی چنین چیزی رو ؟؟

2706