2737
2739
عنوان

اپیلاسیون با کدوم یکی از اینها بهتره؟؟؟ خواهش میکنم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1744 بازدید | 42 پست

الان یه چیزی میگم نخورید منو، ناحیه ی بیکینی فقط در موارد ضروری و درمانی میتونه پزشک نگاه کنه و در غیر اینصورت حرام هستش کسی ببینه،  اینو برا کسایی گفتم که اهل حلال حروم هستن اونایی که اعتقاد ندارن ریپلای نکنن تمایلی به شنیدن نظراتشون و سلایق شخصیشون ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

يعني چ مشكلي ممكنه ب وجود بياره من سه بار رفتم تاحالا خيلي بهش اصرار كردم ك دخترم اونم گفت من كاري ...

شما مجردی؟؟؟

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
2731
الان یه چیزی میگم نخورید منو، ناحیه ی بیکینی فقط در موارد ضروری و درمانی میتونه پزشک نگاه کنه و در غ ...

مواااافقم عزیزم.لاااااایک

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺
واقعا؟؟؟ شما دیدی چنین چیزی رو ؟؟

آره من کسی رو که این مشکل براش پیش اومده و تجربشو بهم گفته سراغ دارم. ببین عزیزم ترس نداره، فقط کافیه بری پیش کسی که تو این کار ماهره و اگه خود قصد اپیلاسیون داری مواظب باشی، همین

برای تسلط بر یک ملت اقلیتی خائن و اکثریتی نادان لازم است.  
خشاب که قویه یعنی بهتر از موم نیست؟؟ من پوستم شله، کدومه اینا پوستو کمتر شل میکنه؟؟ برای دخترانگی م ...

نه عزيزم هيچ مشكلى واسه دخترونگيت "😑" نداره

موم برات بهتره

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
2740
كلي فكر كردم ببينم چي پرسيدم     راضي هستي؟ من روم نميشه برم!    

اره خیلی.منم روم نمیشد ولی الان که میرم خیلی راحتم دیگه

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.