2737
2739

منم نمیذاشت خودم رفتم آرایشگاه رنگ کردم خخخخخ تا یک هفته باهام حرف نمی زد الان دیگه هیچی نمیگه

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم میداشت خودم رفتم آرایشگاه رنگ کردم خخخخخ تا یک هفته باهام حرف نمی زد الان دیگه هیچی نمیگه

انحاری زدی ها😂

دور گردون گر دو‌ روزی بر مراد ما نگشت                دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور
2731
انحاری زدی ها😂

حقش بود به همه چی گیر میده و واسه همه چی اظهارنظر میکنه

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.
  حقش بود به همه چی گیر میده و واسه همه چی اظهارنظر میکنه

خوب کردی ، الکی گیر میدن بعد ک انجام میدی میبینن بابا خبری نبود چیزی نبوده ک

دور گردون گر دو‌ روزی بر مراد ما نگشت                دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور
2738

بزا من بگم.نمونه اول مردایی هستن که واقعا رنگ مو دوس ندارن و رنگ موی زنشون و یا همون رنگ مشکی رو میپسندن و مو مشکی دوس دارن.

نمونه دوم مردایی هستن که موهای زنای مهتلف و تو نت و خیابون میبینن و زنای بلوند و میبینن و دوس ندارن زنشون مو رنگ کنه چون فک میکنن هرکی رنگ میکنه یاذبلوند میکنه دنبال جلب توجه و بنوعی خرابه

نوع سوم مردای آشغال چشم چرونه که بیرون از لحاظ دید چشم ورونی میکنه و خودشم عاشق زنای بلوند و مو رنگ کردست اما زن خودشو محدود میکنه که خاک تو سر همچین مرد آشغالی

دیگه عرضی نیست و من الله توفیق😂

هر جور دوس داری زندگی کن بابا مرد مالک زن نیست که.بعد که پیر شدیم بابت کارهایی که نکردیم بیشتر غصه میخوریم

🌸بر چهره دلربای مهدی(ع)صلوات😍🌸🙏

شوهرم منم نمیزاره کلا زیاد نظر میده. از لاک خوشش نمیاد. از رنگ مو خوشش نمیاد. از ناخن بلند خوشش نمیاد و الی اخر. و سلیقه اش هم خیلی با من متفاوته

خدایا شکرت که به من بهترین همسر دنیا رو دادی ❤️

موهات چه رنگی؟؟؟؟

یه هو نرو رنگ کن من موهام قهوه ای روش هایلایت درآوردم با اینکه اول شوهرم نمیزاشت موهامو رنگ کنم خوشش اومد

شوهر من از اینکه ریشه مو با خود مو رنگش فرق کنه بدش میاد

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
بزا من بگم.نمونه اول مردایی هستن که واقعا رنگ مو دوس ندارن و رنگ موی زنشون و یا همون رنگ مشکی رو میپ ...

یه نوع مرد هایی هم هستن،،،،، ک بیرون هر چی میبین میان میگن تو هم برو انجام بده،،، مثلا شرابی انجام بده،، یا بلوند 

2706