2737
2739

واقعاناراحت شدم از خیلی از کاربرهای اینجابجای دلداری میگن دروغه مگ بیکارم بیام دروغ بگم.دیگ تاپیک نمیزنم

تروخداواسم دعاکنین خونه بخرم😢😭

خب نزن.خوش اومدی😆

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ولی من داستان اخری ک گفتی از بچگی تا حاملگی دوس داشم اگه الکی هم بود یه متن کاملا اجتماعی با پایان خ ...

نه داستان واقعیم بود

اخه خسته کننده هم شده هرروزیک پست میذاری  بعدم کسی مخالفت کنه نفرینش میکنی مگه باردارنیستی یک ...

نه اخه خیلیا میان میگن چون تودروغگویی خداکنه داستان مادرشوهرتم راس باشه عذاب بکشی یعنی جی اخه جای دلداریشونه

نه داستان واقعیم بود

ببین اینایی که شما گفتی تنها با رفتن از اون خونه و مستقل شدن حل میشه.از روز اول که میدونستی زندگی با مادرشوهر حماقت محضه.دوری و دوستی بهترین راه حله.اگه قبول نمیکنن که باید با قهر و تهدید مجبورش کنی اگه بازم قبول نکرد ترکش کن.اخه این وسط چرا دیگه باردار شدی باور کن بچه بیاد دخالتا بیشترم میشه سریع در برو

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
2738
ببین اینایی که شما گفتی تنها با رفتن از اون خونه و مستقل شدن حل میشه.از روز اول که میدونستی زندگی با ...

اره الان قهرم خونه بابام...فقط دعاکن ممنونتم