2737
2734
عنوان

کسی نی نیش رفلاکس داشته؟؟؟؟

60 بازدید | 7 پست

سلام

من نوزادم دوماه و بیست روزشه...بینیش به قدری کیپه که امروز ترسیدم و بردمش دکتر.دکترش گفت علائم رفلکس هستش،منجر به عفونتم میشه،خیلی ترسیدم😩کسی تجربشو داره که چیکار کنم خوب بشه بچم؟؟؟؟

رفلاکس داره شربت زانتاک میدی؟

قطره بینی هم حتما بریزبراش

اعتراف میکنم بچه که بودم بارهاخودمو به مریضی زدم که نرم مدرسه ولی هنوز تو این فکرم اون دکتری که منو معاینه میکرد برام دارو تجویز میکرد مدرکشو ازکجاگرفته بود😐🤔
رفلاکس داره شربت زانتاک میدی؟ قطره بینی هم حتما بریزبراش

نه دارو نمیدم چون دکتر قبلیش گفت چون خوب وزن گرفته نیاز به چیزی نداره،شدید نیست فقط بینیش خیلی کیپه و نفس کشیدن براش سخته.دکتر گفت احتمالا من چیزی خوردم که این اینطوری شده.فقط قطره بینی میریزم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس موقه شیر دادن مراعات کن .سرش حتما بالا باشه

بعد هر چن ساعت قطره بینی بریز

اعتراف میکنم بچه که بودم بارهاخودمو به مریضی زدم که نرم مدرسه ولی هنوز تو این فکرم اون دکتری که منو معاینه میکرد برام دارو تجویز میکرد مدرکشو ازکجاگرفته بود😐🤔
2728

عزیزم اگه رفلاکس داره مراعات کن که درمان بشه 

ممکنه مثل پسر من پنهان باشه رفلاکسش

این کارا رو حتما انجام بده تا کامل از بین بره:

دمای اتاقش حداکثر ۲۳ درجه باشه

لباس زیاد نپوشون براش 

بعد از شیر حتما حتما حتما تا ۲۰ دقیقه تو بغلت عمودی بگیرش این خیلی مهمه و بعد از چند وقت اثرشو میبینی 

مواد حساسیت زا نخور مثل مغزها گوشت گوساله و لبنیات و تندی و گوجه و بادمجون و پرتقال و کیوی و ... 

اره بچه منم رفلاکس پنهان داره خیییلی شدید.قرص نکسیوم وباکلوفن میدم حل میکنم.قطره کولیک هم میدم .بینیش هم کیپه خس خس شدیدهم گاهی داره.گفت برای رفلاکسه

پیرشدم پیرتوای جوونی....✍🥀
2738