2733
2734

بچه ها من هنوز پریود نشدم یعنی امروز موعدم بوده ولی نشدم البته یک وقتهایی دیر تر میشه ولی خب تو اقدام بودم واسه بارداری ،حالا اگر 1درصد باردار باشم به نظرتان با خوردن جیگر مشکل برام پیش میاد ،امروز جاتون خالی جیگر داشتیم منم خوردم گفتم معلوم نیست که باردار باشم اخه ماهها منتظرم کیا تجربه داشت حالا برای اطلاعات خودمانم خوبه بدونیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دقیق نمیدونم ولی ی بار عروس عموم میخاس بخوره مامانش نزاش گفت برای بچه خوب نی

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2728
حالا نمیخوردی وقتی تو اقدامی مراعات همه چیز و بکن انشالله بارداری و چیزی نمیشه

زیاد نخوردم اخه گفتم نخورم شوهرم هی غر میزنه بهم مجبور شدم هر چند کع امید ی هم به بارداری ندارم

2738
نه عزیزم من که هرروز هوس جغول بغول میکردم جات خالی شوهرم برام میخرید میخوردم مشکلی نداره بیشتر خون س ...

سرشار از ویتامین آ هست که رو بینایی جنین اثر منفی میذاره

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

ویتامین aفراوان داره

تو بارداری  ممنوعه مطلقع

ولی شما هنوز بی بی چک هم نزدی 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706