2733
2734
عنوان

کسایی که با رسم و رسومات تبریزیها اشنایی دارن یه لحظه بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 68 پست
واااااا شرایط زندگی خودتونوب بقیه تعمیم ندین،دلیل نمیشه که چون شماخوشت نمیادترکا بدباشن. ایشون نظرک ...

شرايط زندكي خودمو به بقيه تعميم نميدم خانوم واقعيته واقعيت!!!!دارم ميبينم اطرافم!!!

شرايط زندكي خودمو به بقيه تعميم نميدم خانوم واقعيته واقعيت!!!!دارم ميبينم اطرافم!!!

عزیزم مگه تیمارستان زندگی میکنی ترک زبونای دوروبرت همه افسرده ان؟متاسفم شمااگرترک باشی  باپست اولتون اول ب خودتون ودوربرتون توهین کردین بعد ب بقیه،امیدوارم خداشماواطرافیانتوعاقبت بخیرکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از چه نظرم میگین متعصبه ، خواهر که نداره ولی مامان و زنداداشاش خیلی بدحجابن

همشون متعصب نیستن که،اتفاقابعضی ازتبریزیاخیلی معتقدنیستن ب حجاب،شمابهتره باخودش صحبت کنی ببینی چه جورادمیه

2731
همشون متعصب نیستن که،اتفاقابعضی ازتبریزیاخیلی معتقدنیستن ب حجاب،شمابهتره باخودش صحبت کنی ببینی چه جو ...

تازه بعد از عقد شاید بتونم باهاش تلفنی حرف بزنم گفتم که بابام چطوریه به غریبه اصلا اعتماد نداره، تازه برا خواهرم با اینکه فامیل دور بودن بعد از عقد هم نذاشت با هم برن بیرون فقط اون روزای اخر که برا خرید عروسی میرفتن مامانمو میفرستاد که همراهشون باشه دست از پا خطا نکنن

عزیزم مگه تیمارستان زندگی میکنی ترک زبونای دوروبرت همه افسرده ان؟متاسفم شمااگرترک باشی  با ...

آره خودم از شما بيشتر متاسفم براي خودم ازينكه مجبورم بگم اصالتا تركم خدارو صد هزار مرتبه شكر ك خودم متولد و بزرگ شده ي شمال هستم و نونو آب شمالو خوردم و افتخار ميكنم!!!!

عزيزم درخواست دوستي بده برات بگم اينجا يه عده آدم شكم سير خوشبخت هستن ك آدمو ميخورن وقتي كسي واقعيتو ...

چطوری درخواست بدم اخه تازه واردم هنوز مسلط نیستم کامل

حرف دهنتوبفهم تومشکل ازترک بودنت نیس مشکل ازروح وروانته😏

من با پان تركيستاي عقده اي هيچ حرفي ندارم ميدوني از عهده ي مرداي عوضي ترك فقط زنايي مث شما شايد بربياد!!!

شغال بيشه ي مازندران را نگيرد جز سگ مازندراني😏😏😏