2737
2739

اگه میشه برام از رسم و رسومات،اخلاق و روحیات و...تبریزیها بگید، اخه میخوام با پسر تهرانی که اصالتش تبریزی هست ازدواج کنم ولی هیچ اشنایی باهاشون ندارم....

من خودم ترکم و تبریزی ام

میترسم یه حرفی بزنم بریزن سرم 

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تبريزي ك تو تهران بزرگ شده

عاليه

تركيبي از غيرت ترك و زن ذليلي فارس😁😁

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.
2728
خانمای تبریزی عید تبریز خیلی سرده؟؟؟

خيلي نه اما بهتره لباس گرم داشته باشين

يهو ممكنه هوا غافلگيرت كنه

كلا ما خودمون بيشتر با مانتو ميگرديم تا پالتو

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.

اگه تهران بزرگ شده خوبه 

مردای ترک بیشتر از بقیه مادر دوست و خواهر دوستن ممکنه زنشون حسادت کنه مخصوصن به خواهر شوهر 

باید مدیریت کنی 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

رهام جان اصلا اصلا با ترك جماعت وصلت نكن!!!!با .... وصلت كن اما با ترك اصلا!!!!!!!!!!!!هم خودم تركم هم شوهرم!!!!!!!!!!!!!!!!!!نكن اينكارو اگه ميخاي در اوج جووني پير و غمگينو افسرده نشي اگه ميخاي به مرز جنون و خودكشي نرسي با ترك وصلت نكن نكن نكن!!

2740

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اخه خیلی دوسش دارم،زیییییییییییییییاد؟درحدی که نمیتونم بجز اون به کس دیگه فکر کنم، حتی بخاطر اون همه خواستگارامو رد کردم، فقط خواستم از خصوصیاتشون بدونم تا بدونم باید چیکار کنم

رهام جان اصلا اصلا با ترك جماعت وصلت نكن!!!!با .... وصلت كن اما با ترك اصلا!!!!!!!!!!!!هم خودم تركم ...

واااااا شرایط زندگی خودتونوب بقیه تعمیم ندین،دلیل نمیشه که چون شماخوشت نمیادترکا بدباشن.

ایشون نظرکلی خواستن

من خرم ابادیم

اکثرترکابارزترین خصیصشون متعصب بودنشونه.وویژگی دیگه اینکه اهل خانواده ان اکثرا،امااین ب این معنی نیس همشون اینجوری باشن،شمابایدباخواستگارت بیشتررفت وامدکنی وپیش مشاوربری تابتونی تصمیم درست بگیری

من بابام خیلی تعصبیه نمذاره حتی بعد از عقد هم با هم بریم بیرون ،تا دم در هم بخوام برم باید اجازه بگیرم ازش ، هر چی باشه فک نکنم از بابام بدتر باشه خیلی بدبینه ، از ترسش نمیتونم سرمم بالا بگیرم چه برسه به ....

2706