2733
2734
عنوان

تا حالا همچین عقدی رفته بودین؟؟ یا دیدین؟؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1744 بازدید | 92 پست
شما مگه نمیگی خیلی بهشون نزدیکی پس چرا نپرسیدی؟ 

بنظرت راستش رو میگن ؟؟ 

عروس دختر عمه امه به شوخی خواهرش ازش پرسید هیچی نگف یعنی خیلی تو داره

جان و جانان منین💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حتی اگه عکس هم بخوان بندازن اول باید بیان به احترام مهمونا یه ساعت بشینن بعد برن عکس بندازن

آره .باید سلام علیک‌کنن.و‌....

تازه عکس مگه چقدر طول میکشه.مگه عاقد بیاد داخل بخواد عقد بخونه ، که اونم در رو نمیبندن ....

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
اره عزیزم،متاسفانه من نمیدونم چرا خیلی از دخترا موقع ازدواجشون ادب و نزاکتشونو به باد میدن،خیلی اطرا ...

شما ایشالا زودتر.عقد. کنی 

ولی بخدا هیچ فرقی با قبل مجردی نداره از من میشنوی فقط تو. جمع دوستات برقص و برقص و برقص دیگه اون شب تکرار نمیشه 

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
بنظرت راستش رو میگن ؟؟  عروس دختر عمه امه به شوخی خواهرش ازش پرسید هیچی نگف یعنی خیلی تو داره

میپرسیدی که تا حالا همچین رسمی نداشتیم توی فامیل این چه مدلشه!!!! بگید که ما هم متوجه بشیم

درزمینی که زمان کاشت مرا گل زیبایش بجز خار نبود...پستی و هرزگی و هرزه دری حسرتا بهر کسی عار نبود
وای یعنی خواهر وخانواده خودش هم بیخبر بودن؟عجب

نمیدونم بیخبر بودن یا خودشون رو اونجوری نشون میدادن 

ولی با خواهرش صمیمی ترم اون چیزی نمیدونس یعنی خودشم شوکه شد

جان و جانان منین💕
بنظرت راستش رو میگن ؟؟  عروس دختر عمه امه به شوخی خواهرش ازش پرسید هیچی نگف یعنی خیلی تو داره

بعدا دختر. عمتو دیدی بهش بگو. حالا ماهاهیچی اقلا میامدی ب خانواده شوهرت ی سلام میکردی بعدا. نگن دختره عقده شوهر داشته

میپرسیدی که تا حالا همچین رسمی نداشتیم توی فامیل این چه مدلشه!!!! بگید که ما هم متوجه بشیم

اتفاقا پرسیدن بزرگترا گفتن این مدلی رسمه طرفه داماد

جان و جانان منین💕
نمیدونم بیخبر بودن یا خودشون رو اونجوری نشون میدادن  ولی با خواهرش صمیمی ترم اون چیزی نمیدونس ...

میگم شاید واقعا یه مشکلی براشون پیش اومده،ارایشش ریخته یا لباسش خراب شده ومجبور شدن

دنیام دخترم
شما دعا کن من ازدواج کنم،قول میدم بندری برقصم تو جمع    

ایشالا ایشالا همین روزا تاپیک ازدواج بزنی عزیزم 

پیش خدا کاری نداره از لحن صحبتت معلومه خیلی خانمی ایشالا زودتر. ی مورد. بسیار عالی و. باب میلت پیدا بشه 

2706