2733
2734
عنوان

بدویین بیاین همفکری بدین موندم چطوری بهش خبر بدم😩

| مشاهده متن کامل بحث + 226 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم کار جالبی نکردی بهش نگفتی چون بهرحال خیلی صمیمی بودین. حالا هم دروغ ببافی بدتر میشه، بهش پیام بده و ماجرا رو براش بنویس، یا زنگ بزن مقدمه بچین و تعریف کن. بهرحال دیرتر بگی بدتره

کج کلاه خان یارمه
2731

والا من دوماهمم نشده بود هرکی میدیدتم سریع میفهمید حامله ام😑😑😑😑😂😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

استارتر یاده یکی از دوستام افتادم دختزه سن بالایی بود و از همه مردا بدش میومد واسه عروسیم اومد ردیف اول نشسته بود و همش اخم میکرد و چش غره میرف البته به شوخی ولی ته دلش جدی بود هی میگف بشین دیگه چقدر میرقصی خودتو کشتی 

اینجور دوستها هر چقدر عزیزن و قابل احترام ولی درکی از متاهلی و بچه داری ندارن باید نادیده گرف همین 

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲
2738
من نمیدونم چرا یه عده تا ازدواج میکنن یا بچه میارن قید دوستاشو میزنن، خیلی مسخرست. ما تا اخر عمر به ...

من قید خیلی هاشونو زدم

اول ک همش حسرت میخوردن

بعدم درک نمی کردن منو.

همش هم باید بهشون خدمات میدادم. هی دعوت می کردم هی مهمونی. خسته شدم از دستشون

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

استارتر وختی اومد لایکمون کن بهمون خبر بده ببینیم که چی شد 

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲
من قید خیلی هاشونو زدم اول ک همش حسرت میخوردن بعدم درک نمی کردن منو. همش هم باید بهشون خدمات میدا ...

من ب شدت معتقدم بعد ازدواج دوست باید خیلییییی کمرنگ بشه تو زندگی ادم نمی‌فهمم ادمایی ک ازدواج کردن ولی بیشتر از همسرشان با دوستاش وقت میگذرونن

من قید خیلی هاشونو زدم اول ک همش حسرت میخوردن بعدم درک نمی کردن منو. همش هم باید بهشون خدمات میدا ...

بنظرم اگه یکی ب دوستش حسادت کنه خودش ارتباطشو کم میکنه یا قطع میکنه، هی دورش نمیچرخه ک خودش بیشتر حرص بخوره ک!الان پشیمون نیستید؟بنظرم ادم همیشه یه حرفایی داره ک بخاد ب کسی بزنه ک هیچ نسبتی باهاش ندارن و نگران این نباشع ک به فامیلش میگن

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  

سلام عزیزم , کاریه که شده

اگر من جای شما بودم یه متن طولانی توی ت ل گ ر ا م براش میفرستادم

اول کلی حرفهای قشنگ میزدم و از خوبیهای دوستم یاد میکردم و ازینکه این سالها باهم رفیق بودیم ابراز خرسندی میکردم و بعدش میگفتم موضوعی هست که خیلی وقت هست میخوام باهات در میون بزارم ولی به دلایل مختلف نتونستم بیان کنم(مثلا همش میترسیدم که مورد تمسخر واقع شم یا مثلا نگران بودم که از من فاصله بگیری و ... و....)

من این مدت باردار بودم و الان چندین روزه بچه م به دنیا اومده:-)

بارها خواستم که بگم مثلا توی عروسی یا پشت تلفن یا روزی که اومدی منزلمون اما نشد , امیدوارم که از دستم ناراحت نشی و کمی هم بهم حق بدی و... و....

همیشه گفتن حقیقت یکبار برای همیشه راحت تر از بارها و بارها دروغ گفتن هست

انشاالله که مشکلت حل بشه و رفاقتتون بهم نخوره عزیزم

2706