2703
2553

من حس میکنم آی کیو مامانم واقعا پایینه و گاها یچیزایی میگه که اصلا میرم تو فکر😩

تو جمع یهو یه حرفایی میپرونه که درست نیست و همه میخندن

یا مثلا یدونه تلگرامو من نتونستم یادش بدم ساده ترین چیزای گوشیش رو نمیتونه یاد بگیره.

یا از خودش یه حرفایی درمیاره مخصوصا تو جنع که بگه من خیلی تو جریانم و من خیلی بلدم ولی همش اشتباه و بیخوده.مثلا الان تو تلویزیون علامت المپیک رو نشون میده که سه چهارتا دایره س تو هم.گفت علامت سئوله این.بابامم گف سئول پایتخت کره س.گفت نه اسم این علامته!

مامانم معلم ابتدایی بود قدیما.نمیدونم اول خوب بود یا الان اینطور شده یا از اول اینجوری بود

و واقعا نمیدونم آی کیو پایینه یا اخلاقشه و جلب توجهه

چون واقعا تو بعضی مباحث مالی یا اجتماعی یا آشپزی واقعا پیشنهادا و فکرای خوبی داره!!

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم دلم گرفت بااین نوع طرزفکرت

مامانها تنها کم عقلیشون آوردن ما بچه های ناسپاس به این دنیاست

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
2456
نه عزیزم این چه حرفیه.ببخشید مگه چند سالشونع؟

متولد۲۹

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

آی کیوش پایین نیست، فقط ساده ست و به روز نیست

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
2714
عزیزم دلم گرفت بااین نوع طرزفکرت مامانها تنها کم عقلیشون آوردن ما بچه های ناسپاس به این دنیاست

ینی الان من نگرانم ینی ناسپاسم .متاسفم که هرکس تاپیک زد زود مجرمش میکنید.برین یه فکری به حال خودتون بکنید

به نظرم فقط یه ذره از زمونه عقب افتاده باید بیشتر بیرون بره با خانمهای همین خودش دوست بشه و یکم مطال ...

اصلا هیچ دوستی نداره و کلا خوشش نمیاد،مطالعه هم نمیکنه فقط کانالای تلگرامو گاهی

عززیییززززم 

نه آی کیوشون پایین نه برای جلب توجه بخاطر سنشونه 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2706