2703
2713
عنوان

کیا احساس کردن آی کیو مامان یا باباشون پایینه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 924 بازدید | 64 پست
عزیزم قصد ناراحت کردنت رو نداشتم...اگه جوری پست گذاشتم که ناراحت شدی ببخشید...

فدای تو....خواهش میکنم😘

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
چی میگه دقیقا که میپی بیخود حرف زنیهاش😔وای نگران شدم

زیاد میگه دیکه الان یادم نیس مثلا حرف مثبت ۱۸ تو جمع زنانه خب برا یه زن سن بالا خیلی بده و یا غیبت یکی جلو فامیلای طرف 

معلومه دست خودش نیس

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان بزرگ منم اونطوره داغ دوتا بچه دیده داغ دحتر تازه عروسشو با پسر جوونش بعد, وسواسی شد بعدش هم حر ...

آره مادر بزرگ منم حرفای غیر عادی میزنه مثلا کلید خونش گم شد میگفت این بچه مدرسه ایا اومدن برداشتن منم میگفتم بابا مامان جون اونا ک نمیان خونه تو کلا توهم میزنه یبارم گفت یه مرده از رو ساختمون خودشو آتیش زد انداخت وسط کوچه مردم جمع سدن و ... بعد خالم از همسایش پرسیده اونم گفته ن والا اصلا اینطور نشده

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
مامان بزرگ منم اونطوره داغ دوتا بچه دیده داغ دحتر تازه عروسشو با پسر جوونش بعد, وسواسی شد بعدش هم حر ...

حالامن خودم میخوام ببرمش دکتر ببینم خوب میشه یا ن

2456