2733
2739
عنوان

دیروز رفتم کارگای شوهرمو تمیز کنم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1713 بازدید | 85 پست
ضمنا کارت خیلی هم خوبه دیگه جای دیگه خواستی موصوع رو مطرح کنی نگو میرم کمک شوهرم بگو شغلم اینه والا ...

عه نجاری؟با شوهرت؟اخه من همیشه نمیرم هر روزی حال داشته باشم میرم دستگاه تمیز میکنم یا گردگیری میکنم یا وامیستم یاد بگیرم چجوری تعمیر میکنه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عه نجاری؟با شوهرت؟اخه من همیشه نمیرم هر روزی حال داشته باشم میرم دستگاه تمیز میکنم یا گردگیری میکنم ...

اره کارگاه ام دی اف😀

عاشق اینم که نصب یاد بگیرم برم سر ساختمون نصابی کنم فعلا نتونستم راضیش کنم😂اما سرپرست کارگاهمونو گفتم وایسا یادم بده

اره کارگاه ام دی اف😀 عاشق اینم که نصب یاد بگیرم برم سر ساختمون نصابی کنم فعلا نتونستم راضیش کنم😂ا ...

شوهر من دستگاه های سی ان سی و برش و اینا رو تعمیر میکنه پی وی سی و نانزینگ..خیلی سخته تعمیرش من میخام یاد بگیرم ولی خیلی گیج میشم😉راسی شوهرمنم قبلا ام دی اف کار بوده.کارگاهتون کجاس کدوم شهری

2728
شوهر من دستگاه های سی ان سی و برش و اینا رو تعمیر میکنه پی وی سی و نانزینگ..خیلی سخته تعمیرش من میخا ...

شیرازم...منم اپراتور سی ان سی و وکیوم و لیزرم

دستگاه پی وی سی مون غلطک هاش خراب شده میتونی قیمت بگیری برام؟

شیرازم...منم اپراتور سی ان سی و وکیوم و لیزرم دستگاه پی وی سی مون غلطک هاش خراب شده میتونی قیمت بگی ...

غلط میخای؟؟کاش زودتر میگفتی عمو شوهرم هفته پیش شیراز بود برای تعمیرات...من قیمت ندارم شماره عمو شوهرم میدم بده شوهرت بزنگه..دستگاتون برای شرکت کیه؟از کجا خریدید؟

هولزماک..سال 89 خریدیم اره مرسی بده

هولزماک نمیشناسم من فقط مارک دستگاهای خودمون میدونم کهalphaهست و نوین چوب و پایون.راسی این عموی شوهرم دستگاهارو از چین وارد میکنه و خودش سی ان سی درست میکنه.09126895429.حسین حاجی بگلو.تهران

2738

تعمیراتو یاد بگیر اتفاقا خانمها دقیق تر و با حوصله ترن میتونی درامد خوبی داشته باشی..اگه هم تو محیط مردونه مشکلی نداری با کار کردن اتفاقا مردها درصد بیشتریشون هوای یه خانم رو دارن 

کار تو محیط زنونه به نظرم سخت تره😀

هولزماک نمیشناسم من فقط مارک دستگاهای خودمون میدونم کهalphaهست و نوین چوب و پایون.راسی این عموی شوهر ...

مرسی عشقم

تیوپ دستگاه لیزرمم تمومه باید بخرم

دم عیوی همه دستگاهامون افتادن به خرج خخخ

تعمیراتو یاد بگیر اتفاقا خانمها دقیق تر و با حوصله ترن میتونی درامد خوبی داشته باشی..اگه هم تو محیط ...

خود شوهرن حدود دوسال طول کشید تا بگیره اونم مداوم میرفت سردستگاه تعمیرات دستکاه الان خیلی وسیع تره...من قبلا شوهرم کابینت ساز بود بنظرم تعمیرات خیلی یادگیریش وسیع تره😕😕دیروز خیلی به مغزم فشار اوردم فعلا که فقط اسم دستکاها رو بلدم...راستی این شماره ای که دادم شناره شوهرم نیستا عموی شوهرمه .

2706