2733
2739
عنوان

خواستگاری کردن خانوما

262 بازدید | 26 پست

به نظر من انسانها برابرند و در هر زمینه ای حق برابر دارند قراردادهای اجتماعی تو ایران معمولا با شکست مواجه شدن چون اساسا یا منطقی نیستن یا شرعی نیستند همین هایی که میگن عرف نیست عرف نیست مهریه عرفه جشن عروسی خفن عرفه خرج زن را مرد بده عرفه جهازهای لاکچری عرفه از این ها چی عایدمون شده؟ 🤷‍♀️ واقعا این همه چشم و هم چشمی و تجمل گرایی جز اینکه جوانها را به سمت دوستی های خیابانی و خانواده ها را به سمت خیانت سوق بده چه ماحصلی داشته؟

یکم منطقی باشید دوستان چیزی که عقل نفی نمیکنه بی ضرره عرف یک محدودیت ذهنیه هیچ گاه خدا در هیچ جای قرآن هم نگفته تقاضای ازدواج باید از طرف مرد باشه حق انتخاب حق طبیعی انسانهاست من مطمئنم ذاتا هیچ دختری از نشستن تو خونه و آرزو کردن اینکه مرد رویاهاش بیاد خوشش نمیاد کاش هم دخترا جسارت داشتن هم پسرها در قید محدوده هایِ غیرمنطقیِ فرهنگِ بسته

امیدارم یه روزی به این برابری و مساوات برسیم 😊

کاملا موافقم

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

👍

کاربر آقا هستم، مودبم پس با ادب و احترام باهام صحبت کنید، مهربونم پس با من مهربان باشید، کاری به کارتون ندارم، برا تبادل نظر اینجام، در ضمن بیکارم نیستم لیسانس حسابداری دارم و حسابدارم اوقات بیکاریم اینجام پس به من انگ بیکار و علاف نزنید، سپاس
2731

چی بگم 

به نظرم باید در این مورد مرد باید بیاد خواستگاری و نه بشنوه تا یه کم از غرورش کم بشه

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
مرد عنکبوتی چرا در رفتی دیشب؟ جدا شوخی کردم اگه ناراحت شدین معذرت میخوام 

خواهش میکنم 

کاربر آقا هستم، مودبم پس با ادب و احترام باهام صحبت کنید، مهربونم پس با من مهربان باشید، کاری به کارتون ندارم، برا تبادل نظر اینجام، در ضمن بیکارم نیستم لیسانس حسابداری دارم و حسابدارم اوقات بیکاریم اینجام پس به من انگ بیکار و علاف نزنید، سپاس
2738
عزیزم اشکال نداره فقط ظرفیتمونوباس بالاببریم طرف شوهرش دیرجوابشوداداه اومده میگه ازچشمم افتاد آیا ...

درسته عزیزم ، به نظر من قبل از اینکه چیزی رو به دست بیاریم اول جنبه و ظرفیتش رو داشته باشیم

مخالف خواستگاری دختران هستم 

بخاطر ذات آقایون 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
دقیقا همینه جنبه ندارن بیخیال شی بهتره تا بعدش عذاب وجدان بگیری که پسره ردم کرد یا مسخرم کرد

دقیقا

پسرا فقط ب فکر خودشون هستن

کو معرفت ؟

فردا روزس صد جور حرف ب دختره میزنن، میگن هرزه بود فلان بود

https://abzarek.ir/service-p/msg/1099067
2706