2737
2734
عنوان

باردارا و مامانها بیاید لطفا

103 بازدید | 13 پست

دیشب مراسم جشن دعوت بودیم صدای بلندگوها خیلی زیاد بود 

خیلی نگران نینیم شدم .. برای گوشاش مشکلی پیش نمیاد؟😥

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
نه عزیزم

جدی میگید؟ 😭

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای گوشای خودت شاید مشکل پیش بیاد ولی برای نی نی خیالت راحت مشکلی نیست

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
نه بابا فقط اون لحظه ک صدا زیاده شوکه میشه زیاد تکون میخوره 😂😂😂😂

دقیقا..یه دفعه زیاد میشد صدا خیلی دلم میسوخت..

باور کن برای اینکه همسرم تنها نباشه رفتم ولی انقدر معذب بودم بخاطر نینیم 😢

مرسی باز خیالم راحت شد

2738
برای گوشای خودت شاید مشکل پیش بیاد ولی برای نی نی خیالت راحت مشکلی نیست

خدارووووشکر واقعا

برای نینیم مشکلی پیش نیاد..🙏🏻

سلام، من هفته پیش اقدام کردم واسه بارداری، از سه روز پیش سینه هام درد گرفتن و از دیروز هم بدجور کمر ...

سلام 

عزیزم اکر هفته پیش اقدام دلشتید و از سه روز پیش سینه هات دردناک شدن دلیلش بارداری نیست چون هنوز زوده ..

انشالله که مامان شده باشی 😍😍

ولی چرا میگم بخاطر بارداری نیست چون تا یک هفته هورمون بتا تشکیل نمیشه تو بدن (اکه بتا باشه که بی بی چک نشون میده)

من خودم از اینا هستم که موقع پریودی هم سینه هام دردناک نمیشد یه بار فقط دردناک شد اونم حامله بودم ( دردش به نسبت زیاده و نزدیک زمان پریودی هست مثلا از دو روز قبل از موعد پریودی شروع میشه دردش ) 

شاید اسپاسم شده باشی عزیزم (گرفتگی عضلات)

من انشاءالله تا دو سالگی هیچ عروسی نمی رم...چند وقت بعدم عروسیه...اونم نمی رم... من یه بار این اواخ ...

سخته..

نمیشه ادم نره منم میخواستم نرم ولی نمیشه شوهرمو تنها بزارم اونم نمیره

سلام  عزیزم اکر هفته پیش اقدام دلشتید و از سه روز پیش سینه هات دردناک شدن دلیلش بارداری نیست چ ...

پس دلیل این دردا چیه؟؟

خودمم میدونم زوده واسه تشخیص ولی تا حالا همچین دردی رو نداشتم مخصوصا درد سینه هام که الانم درد دارن

پس دلیل این دردا چیه؟؟ خودمم میدونم زوده واسه تشخیص ولی تا حالا همچین دردی رو نداشتم مخصوصا درد سین ...

نمیدونم شاید بارداری صبر کن تا زمان موعدت