2737
2739
عنوان

ارایشگرا بیاین فرمول رنگ مو بدین

18940 بازدید | 48 پست

بچه ها میخوام موهامو خودم رنگ ترکیبی بزارم.کی میتونه کمک کنه؟سه چار درجه موهام روشن بشه .خوشرنگم باشه.دکلره هم نخواد.دیگه جونم براتون بگه ه ه ه موهامم چندماه قبل حنا گذاشتم که اصلا  رنگ نگرفت و با دوبار شستن به رنگ قبلی برگشت

این باشه آرزومون...نریزه آبرویی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میخوای مثلا چی رنگی بزنی  قهوهای روشن  نمیدونم بلوند

ایا بدون دکلره میشه بلوند کرد؟پارسال قهوه ای کرده بودم.امسال میخام متفاوت تر باشه

من خودم موهامو رنگ کردم 

بلوندنسکافه ای 

قهوهای شماره۴

بلوندطلایی 

اینارو قاطی کردم زدم موهام 

روش هم میخوام مش کاراملی بزنم الان نه قبل از ۲۰اسفند

التماس دعا
من خودم موهامو رنگ کردم  بلوندنسکافه ای  قهوهای شماره۴ بلوندطلایی  اینارو قاطی کر ...

چه جوری درمیاد؟عکس داری ببینم گلی؟

2738
من خودم موهامو رنگ کردم  بلوندنسکافه ای  قهوهای شماره۴ بلوندطلایی  اینارو قاطی کر ...

یعنی برم از لوازم ارایشیا بگم یه رنگ موی بلوند طلایی و یه قهوه ای 4 بدین؟

رنگ قشنگیش ب اینه که پشت سرهم رنگش کنی عالیه میشه رنگ موهای روشن مدشده 

کاراملی هم خوبه بزنی 

کنفی هم خوبه 

یا اینکه موهاتو بری رنگ نسکافه ای کنی بگیربزن تیره کلاه مش ۲۰تومن دوتا پیمانه پودردکلره بگیر با اکسیدان ۱۲٪موهاتو خودت از تو کلاه دربیار پودر و اکسیدان قاطی کن بزن رو موهایی که از تو قلاب رو کلاه درآوردی بعدش که بی رنگ شد رنگ کنفی بزن روموهایی که از توکلاه کشیدی بیرون وای محشرمیشه

التماس دعا
رنگ قشنگیش ب اینه که پشت سرهم رنگش کنی عالیه میشه رنگ موهای روشن مدشده  کاراملی هم خوبه بزنی&n ...

سخته که.اصلا متوجه نشدم

رنگ قشنگیش ب اینه که پشت سرهم رنگش کنی عالیه میشه رنگ موهای روشن مدشده  کاراملی هم خوبه بزنی&n ...

زمینه این رنگ همونیه که شما فرمولشو دادی؟فقط مش دراورده نه؟

2706