2737
2734
عنوان

خارجی های نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 72 پست

سلام، من چند سالی هست مهاجرت کردم دانمارک زندگی میکنم ، مدرک زبانم ایلتس بود دانمارکی نمیدونستم. ما اینجا با تخصص اومدیم، یعنی نوعی ویزای کار گرفتیم و اومدیم کار پیدا کردیم، ولی الان سیستمش اینجوری نیست بعضی رشته ها هنوز میتونن بیان در صورتیکه اول قرارداد کاری داشته باشن اینجا. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام ببخشید که انقد دیر جواب سوالتون رو میدم تازه الان اومدم سایت.

من پنج سال پیش از ایران اومدم بیرون اول ترکیه زندگی میکردم ۱ سالو نیم و بعدش اومدم المان . از طریق پناهندگی .

ایران دانشگاهمو نصفه ول کردم اینجا مدرک زبانمو گرفتم و بعدش زایمان کردم دیگه کار خاصی نکردم منتظرم دخترم ۳ سالش بشه که یا ادامه تحصیل بدم یا دوره اموزشی ببینم و کار کنم .

شوهرمم مدرک زبانش که گرفت دوره اموزشی دید و همونجا مشغول به کار شد 

📿💜👪                                                     خدواندی هست مهربون تر از تصور😍💛💜💚💙💟❤                                                                

از ایران به ترکیه قاچاق اومدم از راه زمینی و از کوه چون پاسپورت نداشتم و شرایطم جوری نبود که بتونم بگیرم باید زود از کشور خارج میشدم . و از ترکیه به یونان و بعدش همینجور تا المانو با سازمان یو ان اومدم که یه قسمتایی مرز بسته بود باز قاچاق رفتیم و کلی هزینش شد 

📿💜👪                                                     خدواندی هست مهربون تر از تصور😍💛💜💚💙💟❤                                                                
2740
ایران ازدواج کردین و با همسرتون رفتین؟  یا ترکیه ازدواج کردین؟

ترکیه بودیم ازدواج کردیم 

ممنون عزیزدلم جوابمو دادی😍

قربونت 😘❤💟💙💚💜