2733
2739

چه رشته ای درس خوندید والان چکاره اید وچند ساعت بیرن از خونه کار میکنید به بچه هم میشه رسید با وجود کار ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خانه دارم علاقه به کار بیرون ندارم

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

نظر من معلمیه بهترین شغل که‌هم به بچه میرسی هم‌ به زندگی تابستون هم‌تعطیلی 

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

مهندسم

كارم دولتي هست

مجردم

ولي هميشه ميگم متاهل بشم نميرم سر كار

موندم همكاراي متاهلم چطور ميان!

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2738

بستگی ب علاقت داره 

ب نظر من برا زن معلمی یا کارمند خوبه 

البته خودم علاقه ب اینا ندارم😁

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

براي ي خانومي كه بچه داره كاري مناسبه كه ساعت و رفت و امد كمتري داشته باشه مثلا ي كار اداري، من خودم معماري خوندم و گاهي صبا ٥ ميرم ١١-١٢ ميام گاهي  كل روزو خونه ام ولي در كل رفت و امد زياد داره اگه بچه داشتم يا حتي شوهر صد در صد اين كارو ميزاشتم كنار يا حداقل خيلي محدود ميكردم انتخاب پروژه هامو 

شغل مناسب هر فردی متفاوته نمیشه دسته بندی کرد به زن و مرد 

من مدیریت بازرگانی خوندم و شغلم آزاد هست 

از گفتنش معذورم

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم

خواهرم معلمه 

خیلی خوبه 

هم به زندگیش می رسه هم به کارش 

بچه هاش هم خیلی مودب و درس خون هستن 

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂
2706