2733
2739
عنوان

دلم از حرف شوهرم گرفت

551 بازدید | 25 پست

شوهرم امشب منو برد فروشگاه رفاه و حدود ۳۰۰ تومنی وک و وسیله برا خونه خریدیم

دستمال کاغذی و روغن و از این جور چیزا

بعد که اومدیم بیرون گفتم دلم هوس سمبوسه کرده

برگشت گفت حالا من سمبوسه از کجا پیدا کنم بعدم دیگه پول ندارم

خیلی ناراحت شدم گفتم حرفت ناراحتم کرد حالا مگه سمبوسه چقده قیمتش؟؟؟

واقعا ناراحت شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اعصابش از گرونی خورد بوده اینطوری خالی کرده خودشو....

به دل نگیر بابا

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    
2738

ول کن بابا حالا بنده خدا تو این گرونی خرج کرده به دل نگیرید توی این گرونی واقعا به مردا فشار میاد هر چند که ما خانما هم دل پر احساسو نازکی داریم ولی خب اون بنده خدا هم گناه دارن معلوم نی حق الزحمه چن روزه توی یه ساعت خرج کرده بهش حق بده

خدا هیچ مردی رو شرمنده  زن و بچه ش نکنه

مردی ک میگه ندارم ...  انقدر  بهش سخت گذشته  ک بتونه  این جمله رو ب زبون بیاره ... باید درکش کرد

( از مردهای خسیس بگذریم البته)

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
به دل نگیر وضعیت داغونه . مطمئن باش اونم کلی خجالت کشیده که نتونسته یه سمبوسه برات بگیره

آخه بدم از همین پررویی میاد

والله مردای قدیم عرق شرم میریختن مردای الان راست راست زل میزنن توی چشات میگن نداریم نه شرمی نه حیایی

کاش فقط نداری بود 

چن روز پیش دیدم ک شوهرم چطور قربون صدقه ی یه زن و شوهر دار رفته بود و مردم 

امروز خواست بره عروسی و منو نبرد 

انگار از حضورم کنار خودش خجالت میکشه 

بهم میگه بو میدی 😔

عالم و ادم میگن قشنگم خوش پوشم بعد این مرد فقط دل زنه خودشو میشکونه بخاطر زنه یکی دیگه 😔

قدر شوهرتو بدون 

ان شاالله کنار هم دلتون خوش باشع

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
آخه بدم از همین پررویی میاد والله مردای قدیم عرق شرم میریختن مردای الان راست راست زل میزنن توی چشات ...

شوهر من الان چن ساله برام مانتو نخریده 

خیلی چیزا تو دلمه ولی ب روش نیاوردم بعد میبینم دنبال لباس مجلسی برا زنه یکی دیگست 

ای بخت سیاه 😔

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌
آخه بدم از همین پررویی میاد والله مردای قدیم عرق شرم میریختن مردای الان راست راست زل میزنن توی چشات ...

اخه زنای قدیم سمبوسه نمیخواستن  اصلا انتظاری از شوهرشون نداشتن  

شوووووخی کردم بخندی حالت عوض شه ناراحت نشو . 

2706