2737
2734
عنوان

شوهرم اومد شیشه های در مامانم اینا رو شکوند و رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1287 بازدید | 36 پست

الان تا ۹ سالگی با مادره بچه.شوهر توام درسش دادن که فچشو بگیر امان از قوم الظالمین

~درد یک زن~.برای یک زن چیزی دردناکتر از این نیست که از درون گریه کند و در ظاهر لبخند بزند....ونشان دهد همه چیز روبه راهه و عشق را در درون خود بکشد....و این ناعادلانه ترین بخش زندگی یک زن است
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

واس ارامش دلت برات صلوات فرستادم عزیزم 

خیلی دردناکه 😢

اگر مخالف نظرمی ریپلای بکن  وقتی تو قسمت تبادل نظر سایت عمومی هستم ظرفیت پذیرش نظرات مخالف رو هم دارم قطعا...منتهی با نهایت آرامش و رعایت ادب    
2742

یکی از فامیلای همسایه ما اومد شیشه درشون شکست یکم بد بیراه گفت بعد رفت اونام زنگ زدن پلیس اومد صورت جلسه کرد مرده رو یه مدت قشنگ انداختن زندان

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2740

بابای منم مثه شوهر شما بود یاد خودمون افتادم  ، بذار ببره مگه بزرگ کردن بچه آسونه ؟ این میبینه شما رو بچه حساسی میخواد اذیتت کنه

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
ایکاش همین اول میشد صحبتها شوهرتون هم بشنویم و عادلانه قضاوت کنیم

کسی که بخواد بچه دو ماهه رو از مادرش جدا کنه آدم درستی نیست از جهت بچه میگم نه از جهت مادر 

هر چی هم که باشه بچه به مادر نیاز داره

استارتر کجایی چرا چیزی نمیگی

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
برو فردا شکایت کن!شاهدم ببر!ای کاش زنگ میزدی همون لحظه پلیس بیاد

مگه میتونم بزنگم پلیس بابام فقط میگه ساکت شو هیچی نگو فقط زندگی کن از خودم متنفرم بخاطر داشتن همچین خانوادهی بی غیرتی

هشدار!که آرامش مارا نخراشي
2706