2737
2734
عنوان

تایپیک خرید عید ینی چی؟

103 بازدید | 9 پست

سلام خانما ...فک نکنین واس خودم میگم ولی سعی کنین از خریداتون عکس ندید شاید کسی باشه مشکل مالی داره حسرت بخوره ...از جشنای خانوادگیتون از وسایلاتون...ینی چی؟؟؟من خودم همه چی دارم ...ولی بخاطر دیگران میگم ..خریدم کردم براعید ...

خب عزیزم کسی که ناراحت می شه عنوان که خوند می تونه نره داخل تاپیک 

اونجوری باشه حتی تاپیک بارداری هم نباید زد چون اینجا خیلیا نازایی دارن و ممکنه دلشون با دیدن تاپیک بارداری بقیه بشکنه تازه ارزش بچه از لباس بیشتره 

بهتره ی ذره دلمون بزرگ کنیم حسادت از خودمونودور کنیم اگه هم نمی تونیم از شادی بقیه شاد شیم وارد تاپیکشون نشیم ب جای توقع از بقیه خودمون اصلاح کنیم 

کسایی که می خوان لاغر شن با کالری شماری و سبک زندگی سالم دستا بالا 😄😄😄 هم تاپیک داریم هم گروه تل

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب عژیزم کسی که ناراحت می شه عنوان که خوند می تونه نره داخل تاپیک  اونجوری باشه حتی تاپیک بارد ...

بارداری فرق داره به قسمت هست اتفاقا من خودم وقتی میبینم منتظرا جواب گرفتن خیلی امیدوار میشم چون خودم منتظرم ...بخدا اصصصصلا ادم حسودی نیستم خودم درامد دارم وخریدامو کردم کامل ....یکم بزرگ بشیم ینی چی؟لباسای عیدم ...شاید من اشتباه فکر میکنم ولی بنظرم کار درستی نیست تا تولدی میشه تا اتفاقی میافته فوری عکس میذارن رو پروفایل کادوی همسری به من...

بارداری فرق داره به قسمت هست اتفاقا من خودم وقتی میبینم منتظرا جواب گرفتن خیلی امیدوار میشم چون خودم ...

والله من برا عیدم هنوز هیچی نخریدم و احتمال نود درصد ب خاطر گرونی هیچی هم نمی خرم حتی اجیلم نمی خرم با اینکه اولین سال که خونه خودمم با این حال خیلی خوشحال می شم که شور و ذوق بقیه و خریدای عید بقیه رو می بینم 

کسایی که می خوان لاغر شن با کالری شماری و سبک زندگی سالم دستا بالا 😄😄😄 هم تاپیک داریم هم گروه تل
والله من برا عیدم هنوز هیچی نخریدم و احتمال نود درصد ب خاطر گرونی هیچی هم نمی خرم حتی اجیلم نمی خرم ...

منم از خوشحالی دیگران خوشحال میشم ولی اخه بعضیا دیگه شورشو درمیارن اولین پی پی بچه ...پختن یه کیک ساده ...یه مسافرت خارجه ....لباس ...هر چیزی اندازه داره ...من خودم مهندسم پیش اومده روز مهندس همسرم کادو گرفته یا حتی روز زن برام طلا گرفته ولی تا الان حتی بخاطر خواهرای خودم نمیگم واس روز زنه چه برسه تو فضای مجازی توبوق وکرنا کنم

2738
منم از خوشحالی دیگران خوشحال میشم ولی اخه بعضیا دیگه شورشو درمیارن اولین پی پی بچه ...پختن یه کیک سا ...

ی چن تا سوال کاری و درسی بپرسم ؟