2737
2734

من امروز رفتم یه ست بلوز شلوار نخی خریدم ولی نمیدونم ولی جلو مهمون پوشیدنش برام یجوری میاد!

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج

بلوز شلوار از همه بهتره

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
لباسی که توش راحت باشی برای شیردادن اضافه وزنتم بپوشونه.

شما دیگه این روزا زایمانته .نمیترسی که...طبیعی میاری؟

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜
بلوز دامن برای روزای اول بهتره. دامن بخاطر اینکه بخیه ها هوا بخوره زود خوب شه و بلوز هم دکمه دار که ...

من سزارین میشم 

اتفاقا شیردهیه دکمه دار جلوش 

من بلوز جلو دکمه دار برا اینکه موقع شیر دادن راحت باشم 

و دامن اوایل چون با شلوار بخیه هام اذیت میشد سزارین بودم 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
2738

من شلوار بارداریم پوشیدم  با ی شونیز دکمه دار

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

والا من شنیدم بعد از زایمان خیلی طول میکشه تا از سایز زمان بارداری در بیای،برا همین اصلا بهش فکر نکردم چی بپوشم،همون لباسای بارداری که این مدت پوشیدم میخام بپوشم 😲😳😐

شما دیگه این روزا زایمانته .نمیترسی که...طبیعی میاری؟

تیکر تولد دخترمه😍😍یک سال پیش زایمانم بود😂ولی ترس نداره.نترسی همه چی حله

ارامشی که اکنون دارم مدیون انتظاریست که دیگر از کسی ندارم
من میخوام بعده زایمان یه تونیکه کوتاهه  فری سایز بپوشم با شلواره غواسی.

نخی بپوش اونا پلاستیکین

والا من شنیدم بعد از زایمان خیلی طول میکشه تا از سایز زمان بارداری در بیای،برا همین اصلا بهش فکر نکر ...

نه خب سایز بزرگ بگیر البته بعضی مدلا هستن که اصلا فرقی نمیکنه بعد لاغر شدنم راحتیه میپوشی تو خونه

2706