2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از چی بگم من براتون از غصه هام از بیکاری لعنتی ک تموم نمیشه از تهمتای خانواده شوهر از افسردگی از چی ...

چقدر شبیه منی. کاشکی سایه نحس خانواده ی شوهرامون از سرمون کم میشد لااقل یه کم از غمامون کم میشد

میشه برای حاجت دل من یه صلوات بفرستین منم به آرزوم برسم😢.
چقدر شبیه منی. کاشکی سایه نحس خانواده ی شوهرامون از سرمون کم میشد لااقل یه کم از غمامون کم میشد

خیلیم ادعاشون میشه که مومن هستن اخه بگو اخر عمری پول میخوای چیکار؟؟

برای یرادر شوهرمم خونه ساختن،به اونم همش میگن بقیه پول خونه رو بده.خیلی خسیسن.

بچم چهارماه پیش به دنیا اومد 150 تومن کادو دادن،واقغا نمیدونم روشون شد.

مامان مم بجز تو بارداریم که یه گردنبند طلا براک خرید یه نیم سکه هم ببچم کادو داد.

2731
خیلیم ادعاشون میشه که مومن هستن اخه بگو اخر عمری پول میخوای چیکار؟؟ برای یرادر شوهرمم خونه ساختن،به ...

خانواده ی من تا اونجا که بتونن هم به برادرم کمک میکنن هم به من. مامانم همیشه میگه من اینقدر به عروسم محبت میکنم که از اونور خدا خودش واسه تو جبران کنه، دخترم ناراحت نباشه. ولی روز نمیشه شوهرم و خانوادش چشم منو گریون نکنن. خدا از سرشون نگذره

خانواده ی من تا اونجا که بتونن هم به برادرم کمک میکنن هم به من. مامانم همیشه میگه من اینقدر به عروسم ...

من از خساستشون حرصم میگیره اخه بگو به بچت کمک نکنی به کی میخوای کمک کنی؟

یه رفتار زشت دیگه هم که دارن انقد به دامادشون احترام میذارن ولی عروسا رو کلا ادم حساب نمیکنن.

من از خساستشون حرصم میگیره اخه بگو به بچت کمک نکنی به کی میخوای کمک کنی؟ یه رفتار زشت دیگه هم که دا ...

دقیقا. کاشکی خدا هر کار میکنن سرِ خودشون میوورد

2740