2737
2739
عنوان

سهم خدا رو میدین؟

224 بازدید | 13 پست

سلام خانوم خوشگلا🤗

میخاستم بهتون یه چیزی یاد بدم، برای برکت تو مال و زندگی تون.

اول هر ماه که حقوق گرفتین، یا هررررر گونه پولی که دستتون اومد، سهم خدا رو اول بدین

یعنی در حد توانتون از اون پول چیزی بخرید برای نیازمندا یا پول بدید بهشون

منو شوهرم اول ماه، یا هر وقت پولی دستمون میاد، چنتا غذا میخریم بین بی خانمان هایی که تو خیابونا سطل زباله ها رو می گردن پخش می کنیم. از حس خوبش نگم براتون..

این کار هم حال خوبی بهتون میده

هم به مالتون برکت میده

جوری ک باورتون نمیشه

ما  شیش هفت ماهه ازدواج کردیم، توی این سه چهار ماه که اینکارو داریم می کنیم، خونه خریدیم!

همسرم کارشو عوض کرد و بهتر شد، پول همه چی از جاهایی ک فکرشو نمی کردیم برامون جور شد... 

هیچ وقت کم نیوردیم. 

من اینو از کسی یاد گرفتم، گفتم به شما هم بگم انجام بدید و حال زندگی هاتون بهتر بشه.

بوس به همه تون🤗😘

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ای جانم ، خیرتون قبول ، همین کارا برکت مال آدم زیاد میکنه ، منم بهم ثابت شده ، جدا از صدقه و کمک به نیاز مندا مدتی هست سرپرست معنوی ۴ تا بچه یتیم نیازمند شدم ، هرماه که حقوق میگیرم اول برای بچه هام پول میریزم ، خیلی حس خوب و آرامبخشی 😍😍😍

دمت گرم خدا خیرت بده ک سنت نیکو رو رواج میدی دعا کن ماهم بتونیم

حتما می تونید عزیزم، حتما 😊💜

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙

عالی بود عزیزم 

منم سوای از خمس دادن همیشه کمک ب نیازمندان میکنم مذهبی نیستم ولی رو خمس خیلییییی حساسم چون مال ادم حلال میشه 

گاهی هم از اطرافیان پول جمع میکنم خودم هم میزارم روش غذا میپزم و بسته بندی میکنم و میبرم مناطق محروم نمیدونی چه ذوقی میکنن 

ای جانم ، خیرتون قبول ، همین کارا برکت مال آدم زیاد میکنه ، منم بهم ثابت شده ، جدا از صدقه و کمک به ...

چقدر عالی خدا خیرتون بده

برای ما هم دعا کنید😊💕

2738
عالی بود عزیزم  منم سوای از خمس دادن همیشه کمک ب نیازمندان میکنم مذهبی نیستم ولی رو خمس خیلییی ...

ای جانم خدا خیرتون بده، احسنت به شما 🤗😍

سهم خدا، نگاه آخوندیه.  اصلش این باید باشه که همش مال خدا است، ... حیاتی، نسکی، لله رب العالمی ...

اسمش سهم خدا ست. 

وگرنه درست می فرمایید همه چیز بی شک برای خداست.

اسمش سهم خدا ست.  وگرنه درست می فرمایید همه چیز بی شک برای خداست.

تاپیک شما حرف نداشت . 

با اجازه تون کپی کردم و واسه همه ی دوستانم توی تل گرام فرستادم .

ببخشید اگر اظهار فضل کردم .

اللهم صل علی فاطمه و ابیها 
تاپیک شما حرف نداشت .  با اجازه تون کپی کردم و واسه همه ی دوستانم توی تل گرام فرستادم . ببخشی ...

خواهش می کنم کار خوبی کردید. خدا خیرتون بده