2733
2739

دکتر زنان و زایمان خوب توایلام کی هست؟نوبت دهیش چطوره؟سونوی واژینال میخوام

سینه ام دکان عطاریست...دردت چیست؟ من برای عاشق بی کس...من برای عاشق بی چیز...راه رفتن، گریه کردن زیرباران میکنم تجویز...سینه ام دکان عطاریست... دردت چیست؟

من ایلامیم ولی خونمون تهرانه😥

قبول انواع سفارش گلسر،ریسه مو،بدلیجات رنگ ثابت، آویزساعت،گیره روسری،نیم ست،بندعینک،وست دختر پسر لینک کانال     https://t.me/joinchat/EP8P4FgT2q8GitzfyUYerg
من ایلامیم ولی خونمون تهرانه😥

عزیزم شما دکتر زنان زایمان خوب نمیشناسید

سینه ام دکان عطاریست...دردت چیست؟ من برای عاشق بی کس...من برای عاشق بی چیز...راه رفتن، گریه کردن زیرباران میکنم تجویز...سینه ام دکان عطاریست... دردت چیست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این دومین تاپیکه.انگار کسی نیست از ایلام

2731
عزیزم شما دکتر زنان زایمان خوب نمیشناسید

نه والا

برو سرابله زایمان کن شاید اونجا بهتر باشه

قبول انواع سفارش گلسر،ریسه مو،بدلیجات رنگ ثابت، آویزساعت،گیره روسری،نیم ست،بندعینک،وست دختر پسر لینک کانال     https://t.me/joinchat/EP8P4FgT2q8GitzfyUYerg
نه والا برو سرابله زایمان کن شاید اونجا بهتر باشه

برای زایمان نیست.عفونت پیداکردم و میخوام برا آندومتریوز سونو بدم که خدای نکرده نداشته باشم

نه والا برو سرابله زایمان کن شاید اونجا بهتر باشه

مرسی از لطفت عزیزم

2740
برو پیش نوری یا دارابی

سلام عزیزم.رفتم پیش اسدی. بنظرت کارش خوبه؟بهم گفت زخم رحم داری و بزرگه.پاپ اسمیربرام نوشت.گفت یه هفته دیگه فریز کن

سلام عزیزم.رفتم پیش اسدی. بنظرت کارش خوبه؟بهم گفت زخم رحم داری و بزرگه.پاپ اسمیربرام نوشت.گفت یه هفت ...

اسدی که میگن به همه میگه زخم داری پولکیه، برو پیش یه دکتر دیگه هم معاینت کنه ببین چی میگه همین نوری یا دارابی

اسدی که میگن به همه میگه زخم داری پولکیه، برو پیش یه دکتر دیگه هم معاینت کنه ببین چی میگه همین نوری ...

مرسی عزیزم الان پیش داربی ام.تومطبم

اسدی که میگن به همه میگه زخم داری پولکیه، برو پیش یه دکتر دیگه هم معاینت کنه ببین چی میگه همین نوری ...

عزیزم ببخشید میتونید بپرسید از اطرافیانتون که کدوم دکتر فریزو بهترانجام میده؟من خودایلام نیستم نمیشناسمشون

عزیزم ببخشید میتونید بپرسید از اطرافیانتون که کدوم دکتر فریزو بهترانجام میده؟من خودایلام نیستم نمیشن ...

راستش این مورد نمیدونم ولی میپرسم، اما خب فریز نکن فعلا دارو پماد مصرف کن شاید خوب شدی

راستش این مورد نمیدونم ولی میپرسم، اما خب فریز نکن فعلا دارو پماد مصرف کن شاید خوب شدی

آره خودمم دوس دارم فعلا فریزنکنم ولی متاسفانه ایلامی نیستم باید برگردم