2737
2734
عنوان

همسر بد ذاتم!!!!!!دیگه نمیکشم

3603 بازدید | 214 پست

حالم خوب نیس یه هفتس دوش نگرفتم اتاقم داغونه لباسام همش چرکی پرخاشگر و عصبی سیر از این دنیای لعنتی...

سه روزه سر خونه تکونی مادرشوهرم همسرم چ چیزا ک بهم نگف تف کرد روم با مشت تو سرم کوبید ی بار نامزد کرده و جدا شده بودم اتو هر روز تو سرم میکوبه دیشبم گف تو لیاقتت اونم نبود میگه مادرم مریضه الکی میگه 

میگه بااااااااااید بری کمکش کنی ی ماه کار تو خونسون هس دیشب در حد مرگ جلو پدر مادرم چ حرفها ک بهم نزد دیگه صبرم لبریز شد دو تا کشیده خوابوندم تو گوش نامبارکش..‌

خستم از این زندگی آرزوی قبر دارم فقط

چرااااااا منی ک تو اوج جوونیم باید اینطوری باشم الان عقدم چرا باید تو خونه بنشینم ماتم بگیرم؟؟

چرا مثل آشغالا همسرم تف میکنه روم؟

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مادرم بخاطر زندگیم میره کارگری گوشس بدهکار نیس مادر بزرگم نابیناس تنها کمکش منم میگفت باید بری کمکش کنی امروز تولدش بود مادرسوهرم ی زنگم نزدم تبریک بگم پسرشو پر کرده بود انداخته بود ب جونم پرو پرو همسرم جلو همه ز زده ب مادرش میگه تسنیم میگه نمیام پرو پرو و داشته میگه باسه خودتون میدونید اما شبو باید روی گونی بخوابی واقعا متاسفم دیگه انگیزه ای ندارم شما بگید چیکار کنم طلاق میخوام بگیرم

عقدی و این همه تحمل ؟

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

اگه تو عقدی تمومش کن

❤خوشبختی یعنی ❤:                                                      شیطنت با مادری که خودش هم شیطونه 😉                          👨👧👩              ❤💏

چرا قبل ازدواج فکر نمیکنید؟

مادرش مریضه خونه تکونی نکنه الان خیلی واجبه مریض مریض خونه تکونی کنه 

واقعا برام سواله چرا با همچین مرد ها و همچین خانواده هایی ازدواج میکنید فقط شان زن بودن و میارن پایین 

2706