2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به خواهر من گفتن بچت سندرم دان داره یا سقطش کن یا آمینو بده،اونم آمینو کرد الانم پسرش ۶ ماهه و سالمه مثل ماه تابانه😍

خواهر منم بچه دومش بود،شما که بچه اولتون سالمه که اصلا نباید نگران باشی،فقط باید استراحت مطلق داشته باشی بعد آمینو

آنچه برای دیگران ممکن گشته برای تو نیز ممکن خواهد شد

به خواهر شوهر منم چون نسبت فامیلی داشت با شوهرش گفتن باید آمینو کنی،اونم خیلی ریلکس گفت هزینش زیاده نمیکنم،حال کردم به اعتماد به نفسش😆😂اونم دخملش به دنیا اومد سالمه سالمه

آنچه برای دیگران ممکن گشته برای تو نیز ممکن خواهد شد
به خواهر من گفتن بچت سندرم دان داره یا سقطش کن یا آمینو بده،اونم آمینو کرد الانم پسرش ۶ ماهه و سالمه ...

چقدر بهم امیدواری دادی.

مرسی عزییییزم

با خدا باش پادشاهی کن .....
هرکی میخونه جواب بده توروخدا

ببخشید عزیزم میشه لطف کنی بگی کجا آمینو انجام دادی و چجوریه؟درد داره؟مراقبت و یا آمادگی خاصی میخواد؟هزینه اش چقدر شد و زمانش کی هست؟

ببخشید زیاد سوال پرسیدم واقعاً استرس دارم و نمیدونم آمینو انجام بدم یا سل فری؟😔😔😔😔

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
ببخشید عزیزم میشه لطف کنی بگی کجا آمینو انجام دادی و چجوریه؟درد داره؟مراقبت و یا آمادگی خاصی میخواد؟ ...

ببین عزیزم کاملا حالتو درک میکنم.

من چهارشنبه عصر رفتم سونو انومالی ۱۸ هفته و ۶روز بودم.

دکتر سه بار سونو کرد و در اخر گفت پشت گردن جنین عددش لب مرز.برو امنیو سنتز.خودش با کلینیک نسل فردا (مشهد تو کوهسنگی)هماهنگ کرد.منم صبح ساعت ۸ یه کلینیک دیگه دادم متخصص زنان برام نسخه نوشت و رفتم کلینیک نسل فردا.اینارو گفتم که بدونی چقد ضربتی تصمیم گرفتم.کمتر از ۱۲ ساعت تصمیم به امنیو گرفتم.

هیییچ امادگی از قبل نمیخواد.فقط باید شوهرتم باشه.ندتا رضایت نامه داره پر میکنی شوهرتم پر میکنه.شناسنامه هاتونم ببرین.

دکتر اول سونو میکنه.بعد سوزن بلند رو وارد شکمت میکنه.اینو وااااقعا میگم اصلاااا درد نداشت.برای من چهارتا سرنگ و پر کرد و در نهایت پاشدم.فقط باید دوروز اول استراحت کاملا مطلق و تا پنج روز استراحت مطلق باشی.من چون سن بارداریم بالاست قرار جوابم دو سه روزه بیاد.فردا یا پس فردا میاد.هزینه اش برای دکتری که نمونه گرفت ۴۰۰ بود.برای ازمایشگاه یک میلیون و ششصددر مجموع دو میلیون

ببین عزیزم کاملا حالتو درک میکنم. من چهارشنبه عصر رفتم سونو انومالی ۱۸ هفته و ۶روز بودم. دکتر سه ب ...

ممنونم عزیزم که جواب دادی انشاالله که نتیجه ات عالی باشه و همه این استرس ها ازت دور بشه ودر زمان مناسب نینیتو صحیح و سالم بغل کنی🙏🏻🌷🌷🌷

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
ممنونم عزیزم که جواب دادی انشاالله که نتیجه ات عالی باشه و همه این استرس ها ازت دور بشه ودر زمان منا ...

ممنون.انشالله شماهم یه نی نی سالم و صالح و بغل کنی

2706