2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
واااای جداااا خدارو شکر

آره من انقدر ناامید بودم ک میخواستم بدون آمینو بندازمش ولی شوهرم نزاشت گف بزار آخرین تلاشمونم بکنیم رفتیم دیش یه پروفسور ژنتیک ک گف آمینو بده و دادم ‌و سالم بود دکترم میگف حتما از قلبشه رفتم اکو فلبشم سالم بود 

من بهت قول میدم سالمه

انشالله.تجربه اشو داری و میدونی نگرانیش چقد ازار دهنده است.بدیش اینه سن بارداریمم بالاست الان تو بیست هفته ام

با خدا باش پادشاهی کن .....
آره من انقدر ناامید بودم ک میخواستم بدون آمینو بندازمش ولی شوهرم نزاشت گف بزار آخرین تلاشمونم بکنیم ...

اره بمنم گفتن شاید از قلبشه منم اکو رفتم سالم بود

"مهربان بودن"مهم ترین قسمت انسان بودن است...
انشالله.تجربه اشو داری و میدونی نگرانیش چقد ازار دهنده است.بدیش اینه سن بارداریمم بالاست الان تو بیس ...

وای من داشتم دیوونه میشدم بچه اولمم هست..دیگه ما جواب فوری خواستیم ۳روزه دادن تواین ۳روز مردم و زنده شدم

"مهربان بودن"مهم ترین قسمت انسان بودن است...
وای من داشتم دیوونه میشدم بچه اولمم هست..دیگه ما جواب فوری خواستیم ۳روزه دادن تواین ۳روز مردم و زنده ...

جواب منم پس فردا اماده میشه.

با خدا باش پادشاهی کن .....
2706