2733
2734
عنوان

حاجتمو گرفتم😊😊

1213 بازدید | 60 پست

دوستان ماخونمونو فروختیم قرار شد ی خونه بهتر که دیدیم بخریمش اما همین ک خونه فروش رفت اون خونه هم ک پسندیده بودیم فروش رفت و ما موندیم با قیمتا ک روز ب روز بیشتر میشد هر چقدر میگشتیم پیدا نمیکردیم یا خیلی گرون بود یا ما نمیپسندیدیم تا اینکه به یه خونه نسبتا متوسط ک البته زیاد به دلم ننشست راضی شدم بعدش من چند وقت بود متوسل شده بودم به حضرت زهرا و هم چنین برای شهید سامانلو وشهید ابراهیم صلوات میفرستادم.همینکه ما داشتیم میرفتیم اون خونه رو معامله کنیم از یه بنگاه دیگ زنگ زدن و ی خونه بسیار عالی و زیر قیمت گرفتیم این یکیش بود بعدیش رو ادامه میگم

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بعدیش رو که خیلی برام مهم بود وحیاتی برای اولین بار به حضرت ام البنین متوسل شدم و دوروز بعد حاجتمو گرفتم 😊😊

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊
2731

خداروشکراره حضرت زهراکه قربونش برم محاله ازته دل صداش بزنی وکمکت نکنه هنوزبرای شهداهم ازته هنوز صلوات نفرستادم راستش 

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
2738

واسه مامانت حمد خوندم😊

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

تو رو خدا برای منم دعا کن،،هیچکس از من خوشش نمیاد هیچکس منو نمیخاد،،خیلی افسرده شدم سر همین خ غصه میخورم 

دلم شوهر خوب و نی نی میخاد؛یکبار جداشدم؛ تو رو خدا برام دعا کنید❤😘

خداروشکر خوشحال شدم

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
2706