2733
2739
عنوان

خانمای باسیاست لطفا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 52 پست
همش باید هندونه بزارم زیر بغلش . خودشو تو آسمونا میبینه اصلا منو نمیبینه فکر میکنه در حدش نیستم . کل ...

میگمایه مدت بذارتوحال خودش باشه اگه دوستت داشته باشه ازبی محلی هات شکایت میکنه ومیخوادهمه چی رادرست کنه امااگه اهمیتی نده میفهمی که اصلاارزش محبت ونداشته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یباری دختر کوچیکم خواستم ببرم دکتر دیر اومد اعصابم خورد شد خودم دست کوچیکه ۴ساله رو گرفتم اون ۷ماهه ...

خب شایدواسه دیراومدنش دلیل داره گرفتاری های کاری داشته

امااگه بی دلیله سعی کن ادبش کنی  

2731
میگمایه مدت بذارتوحال خودش باشه اگه دوستت داشته باشه ازبی محلی هات شکایت میکنه ومیخوادهمه چی رادرست ...

یه باری گذاشتمش به حال خودش و تو گوشیش چیزایی دیدم و دیگه مجبور شدم همش بپاش بشم و کنترلش کنم

خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون
خب شایدواسه دیراومدنش دلیل داره گرفتاری های کاری داشته امااگه بی دلیله سعی کن ادبش کنی     ...

باور میکنی اگر رو حرفش حرفی زدم یا قهر میکنه یا کتکم میزنه

خب شایدواسه دیراومدنش دلیل داره گرفتاری های کاری داشته امااگه بی دلیله سعی کن ادبش کنی     ...

به کارای همه رسیدگی داره جز خانواده اش

یه باری گذاشتمش به حال خودش و تو گوشیش چیزایی دیدم و دیگه مجبور شدم همش بپاش بشم و کنترلش کنم

ابجی خداییش توهم شرایط سختی داری ها

الهی بمیرم  

حتمامراقبش باش زمونه خراب شده مرداهم که زود گول میخورن نذارزندگیت سردوبی روح بشه

2738
آویزون نباش به خودت برس اعتماد به نفس داشته باش برا خودت جایگاه اجتماعی کسب کن

اعتماد به نفس رو بیشنر توضیح میدی؟ من خانواده ی شوهرم همش خوردم میکنن با اینکه خیلی خودمو با اعتماد به نفس بالا نشون میدم

ابجی خداییش توهم شرایط سختی داری ها الهی بمیرم     حتمامراقبش باش زمونه خراب شده مرداهم ...

اره عزیزم سعی میکنم زندگیم و رابطه ام گرم باشه ولی نمیخوام همش من پیگیرش باشم میخوام اونم به فکر من باشه و بهم وابسته باشه هرچند مشغله کاری هم داره