2726
عنوان

خانمای باسیاست لطفا بیاید

426 بازدید | 52 پست

بهم میگن تو خیلی ساده ای سیاست داشته باش . چطوری شوهرمو به خودم وابسته کنم . کمکم کنید پلیز 

خدایا محافظ دوتا نور چشمی هام باش به خودت سپردمشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آویزون نباش به خودت برس اعتماد به نفس داشته باش برا خودت جایگاه اجتماعی کسب کن

خودش اعتماد بنفسمو اورده پایین

فقد اعتماد بنفس

چیکار کنم اعتماد بنفسم بره بالا. حتی نمیتونم رانندگی کنم از بس میترسم . از سال ۸۸ گواهینامه دارم

همیشه میگن آویزونی گریزونی....گریزونی آویزونی

یعنی اگه همش دنبالش وبگیروهی خودت وبهش بچسبونی اون فراری میشه ازت امااگه خیلی خودت ووابسته نکنی وبه خودت هم مرتب برسی هی حواست بهش نباشه که کلافه اش نکنه خودش هی میادسمتت

عزیزم اگ میتونستن شوهراشونو وابسته کنن ک انقد نمیومدن از خیانت بگن روزی نیس ک من تو نی نی سایت از خیانت چیزی نخونم واقعا چرا ته زندگیا کجا ختم میشه

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم برا عاقبت بخیری همه🍁🍁🍁
همیشه میگن آویزونی گریزونی....گریزونی آویزونی یعنی اگه همش دنبالش وبگیروهی خودت وبهش بچسبونی اون فر ...

مرسی عزیزم . آخه منم بچه کوچیک دارم . باید منتظر باشم اون ببرتم بیرون با بچه کوچیک سخته

همیشه میگن آویزونی گریزونی....گریزونی آویزونی یعنی اگه همش دنبالش وبگیروهی خودت وبهش بچسبونی اون فر ...

اویزون آنچنانی نیستم . 

عزیزم اگ میتونستن شوهراشونو وابسته کنن ک انقد نمیومدن از خیانت بگن روزی نیس ک من تو نی نی سایت از خی ...

منم یه سری چیزا دیدم و بهش آویزون شدم 

چیکار کنم اعتماد بنفسم بره بالا. حتی نمیتونم رانندگی کنم از بس میترسم . از سال ۸۸ گواهینامه دارم

دیگ باید بخوای تا بشه از جاهای خلوت شروع کن برا یاداوری چن باری برو اموزش

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
2706