2733
2734
عنوان

خانومای باردار خواهشا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 226 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم فقط برو دکتر من سرما شدید خوردم دکتر بهم اموکسی سیلین داد با استامینفن گفت دیفن ساده هم قر قر ...

من بارداری قبلی هم سرما خوردم اموکسی و دیفن ساده و سرما خوردگی و استامینوفن مشکلی نبود دکتر بهم داد.

یادم نبود کامپاند خوردم.

دکتر متخصص نبود و از اون طرفم شوهرم عمل کرده نمیشد برم دکتر

2731
عزیزم حالا چرا اینقدر زود میری سراغ دارو،اب نمک قر قره کن،اب پرتقال و اب لیمو شیرین بخور،شلغم بخور

مجبور بودم زود باید سرپا میشدم.

چهارتخمه و ابلیمو عسل و اب پرتقال و لیمو شیرین خوردم ابنمک قرقره کردم بخور گرفتم.

دخترم ۳ سالشه باید دور اون باشم شوهرمم عمل کرده فعلا تو رختخوابه باید زود خوب میشدم

نمیدونستم کامپاند بودنش مشکل داره.توی دو روز نصف شیشه رو خوردم من چهار ماه رو تموم کردم

😨😨😨😨😨

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗
2740

نگاه سر برتقال رو بکن اون چیز،سفید وسطیش رودر بیار نمک بریز بزار تو قابلمه یکمم اب بریز دم کنی بزار حدود دو ساعت و نیم بپزه با شعله خیلی کم بعد پوستش بکن بخور خیلی تلخه ولی زود خوب میشی یعنی اثرش روساعتی میبینی 

واقعا نمیدونی؟ عزیزم،م از ادمایه قدیمی فامیلت بپرس هر چیزی نخور خوب نیستا 

دوست عزیزم از مادرشوهرم پرسیدم برای چهارتخمه گفت اصلا اینطور نیست از قدیم هم هرکس حامله بود و گلوش درد میکرده چهارتخمه میخورده

امروزم رفتم دکتر گفت اصلا اینطور نیست.

دوست عزیزم از مادرشوهرم پرسیدم برای چهارتخمه گفت اصلا اینطور نیست از قدیم هم هرکس حامله بود و گلوش د ...

والابه من گه دکترم گفت چهار تخمه لیزه و بچه میندازه دم کرده اویشن هم همینجور نظرا باهم فرق داره 

2706