2733
2734
عنوان

بیاین لباسایی که برا دخترم دوختم ببینین

| مشاهده متن کامل بحث + 719 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی خوبه ولی زیادی حالت ندادی برای از کمر به پایین رو ....اخه این مدل وایه خانوماکه فرم با  سن رونشون بده فکرکنم باشه 

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage
2728
2738
قشنگ شده فقط اولی رو با تور نواری یا روبانی که به رنگش بیاد دور کمرشو مشخص کن مثل کمر بند اینجوری قش ...

باشه عزیزم خواستم با چرخ بدوزم اینکار میکنم با دست فقط موقت دوخت زدم  

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   

عزیزم این از خط کمر به پایینش صافتر کن ،انحنا داره و تو تن خوب وای نمی ایسته

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
ببخشید دومی رو از رو تیشرت مردونه برش زدی درسته 

نه یه تیشرت مال خودم بود خریوم کوچیک بود اصلا نپوشیدم اینو درست کردم 

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   
2706