2737
2739
عنوان

لاغری ی ی ی ی ی ی ی ی

331 بازدید | 27 پست

خانوما توروخدا اگه روشی برای لاغر شدن دارین بهم بگین.

واقعا خسته شدم دیگه😭😭😭😭

۱۰ کیلو اضافه دارم میخوام کم کنم ارادم ضعیفه😭😭😭😢😢😢

💟💟برای حل شدن مشکلات هممون:❤❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دقیقا مثل توام

ده کیلو اضافه وزن دارم

خواب عزیزم  💘  متاسفم که وقتی بچه بودم ازت بدم میومد😁میخوام بدونی الان عمیقا عاشقتم😍💗تیکر عروسی و لاغریمه...شروع رژیم ۶ اسفند۱۳۹۷...قد ۱۶۸ ...وزن ۷۲ ...هدف اول ۶۸...هدف دوم ۶۴...هدف اخر ۶۰ ...
2728
من ۲۰کیلو دارم اینقد بی ارادم اخر رفتم دکتر رژیم گرفتم شاید دعوام کنه گوش بدم

خب دکتر رفتی چیشد؟کم کردی،

خواب عزیزم  💘  متاسفم که وقتی بچه بودم ازت بدم میومد😁میخوام بدونی الان عمیقا عاشقتم😍💗تیکر عروسی و لاغریمه...شروع رژیم ۶ اسفند۱۳۹۷...قد ۱۶۸ ...وزن ۷۲ ...هدف اول ۶۸...هدف دوم ۶۴...هدف اخر ۶۰ ...
2738
روزی ی لیوان جوشانده برگ سنا و گل محمدی یا ی قاشق مرباخوری اسفند قورت بدین اسفند نشورید

اگه اسفند نشوریم ،خاک نداره؟

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
من پارسال این موقع رژیم کانادایی و شنا رو شروع کردم. تا عید کلیییییی لاغر شدم 10 کیلو 

رژیم کانادایی چطوریه☹☹☹

روزی ی لیوان جوشانده برگ سنا و گل محمدی یا ی قاشق مرباخوری اسفند قورت بدین اسفند نشورید

اثرش دیدی؟

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

من قدم ۱۶۷ وزنم ۷۲ 

تابحال یه کیلوهم نتونستم کم کمم😔

2706