2737
2739

ولی اون از حداقل کاری که میتونست واستون بکنه دریغ میکرد چیکار میکردید؟

جراحی سختی داشتم .تکون نمیتونستم بخورم فقط یکروز پیشم موند .درحد ۶ ساعت

یه صلوات واسه همه منتظرا میفرستی.ممنونم🌹

اشکال نداشت چون وجودش بیشتر ازینا می ارزه 

حتما نتونسته 😍😍😍

من و شوهرم خیلی بچه دوست داریم اما بخاطر شرایط کار شوهرم میترسم بیارم😥                                        خدایا میشه یهویی حامله شم اونم دوقلو تمام سختیاشو به جون میخرم اخه عاشق دوقلوام               میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنی... ممنونتم عزیز دلم ❤❤❤

واسه خواهرام اگه مشکلی باشه ۲۰ روز و دو ماه و یک ماه میره میمونه ولی من ۶ ساعت پیشم موند.

میخوام دیگه کاراشو نکنم .

یادم میاد ناراحت میشم

شوهرمم همش میگه ناراحت نشی ها ولی مامانت انگار نه انگار...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یعنی میتونست وایسه پیشت؟ سالمه خودش؟

خب کاری نمیشه کرد 😐

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

مادر منم همینطوریه . هیچی همچنان بهش خدمت میکنم اونم همچنان همون ادمیه که بوده

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2740

کمک به پدر ومادر ونیکی به اونها هم ثواب زیادی داره وهم تاثیر تو زندگیت داره حتی اگه اونا قدر ندونن

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

من ناراحت نمیشدم هر جور دوست داره انتظاری نداشتم ازش چون چندین ساله که کمکون بودن 

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
یعنی میتونست وایسه پیشت؟ سالمه خودش؟ خب کاری نمیشه کرد 😐

اره تنها زندگی میکنه .هممونو رد کرده.بدک نیست اره سالمه.واسه خواهرام که سالمه

میخوام منم بی تفاوت شم نسبت بهش.با من که عصای دستش بودم نباید اینطور رفتار میکرد

بهش بی احترامی نمیکنم ولی توقعی هم ازم نداشته باشه دیگه

الان تو اون یکی تاپیکت بودم استارتر..ماشالا سرعت عمل..

😂😂😂😂

من و شوهرم خیلی بچه دوست داریم اما بخاطر شرایط کار شوهرم میترسم بیارم😥                                        خدایا میشه یهویی حامله شم اونم دوقلو تمام سختیاشو به جون میخرم اخه عاشق دوقلوام               میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنی... ممنونتم عزیز دلم ❤❤❤
2706