2737
2734
عنوان

ازدواج فارس و ترك

| مشاهده متن کامل بحث + 1577 بازدید | 69 پست
جالب نیست اگر اعصاب داری ازدواج کن یکم پول سفتن به نظرم البته اونایی که دیدم اینطوری بودن شاید باق ...

خسيس فكر نميكنم باشن

چون چند بارى كه با هم بيرون رفتيم رستوران و كافه و جاهاى خوب بردتم.ولى بازم براى قضاوت زوده و بيشتر توجه ميكنم به اين قضيه. ممنونم عزيزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من تو عمر ۲۸ سالم بین ترکا ندیدم چی بگم.

وییی بیا تو شهر ما اینقدر ببین 

اصن جوریه که ببینی میفهمی ترکن

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
خسيس فكر نميكنم باشن چون چند بارى كه با هم بيرون رفتيم رستوران و كافه و جاهاى خوب بردتم.ولى بازم بر ...

با این دوستمون موافقم ، طرف من نه تنها پول سفت بود بلکه در هیچ موردی دست و دلباز نبود . حتی در ابراز محبت و علاقه...میگفت اگه بگم پرو میشی... ترک بود..البته دلیلی نداره همه ترکا اینجور باشن

دین من انسانیت نیست                                             در دنیایی که انسان ها آدم می کشند!  
شما به مشكل خورديد؟ دليلش چى بود عزيزم؟

یه نفر به خانمی که من میشناختم تهمت بزرگی زد و من ازش دفاع کردم و اون آقا شاکی شد که همون که من میگم درسته و اون خانم حتما همینطوره که میگن...

دین من انسانیت نیست                                             در دنیایی که انسان ها آدم می کشند!  
2740

دوست عزیز اگر می تونی کلا قومیت و زبون و فرهنگ و هر چی که تا این سن رسیدی و یاد گرفتی و فراموش کنی و کاملا بشی یه زن ترک با فرهنگ کاملا ترکی بسم الله و گرنه اصلا فکرشو هم نکن که بتونی با ترک جماعت بسازی و خوشبخت بشی 

من دوازده ساله عروس ترکا هستم همچنان باهام غریبه هستن مادرشوهرم جلوی خودم به جاری دیگه ام که چهار سال بعد از من عروسشون شده و همشهری خودشون هست گفت این غریبه است تو از خودمونی فامیلشون نیستا همشهری شونه من تا حالا به مادرشوهرم تو نگفتم ولی همین جاریم چندین بار با مادرشوهرش دعوای اساسی کرده اینو میگم که بفهمی عروس فارس هیچ ارزشی براشون نداره و گرنه اصلا با هیچ کدوم از جاری هام مشکلی ندارم 

موارد زیادی ازشون دیدم که می تونم بگم منتها از حوصله ی جمع خارجه

با شوهرم زندگی خوبی دارم ولی خانواده اش همیشه باعث مشکل هستند 

فدات شم بهش فكر نكن ديگه اميدوارم خوشبخت و سلامت باشى🌺

معلومه که فکر نمیکنم ..ایشششش..با اون قیافه اش😆😆😆😆 ان شاءالله شما هم خوشبخت بشی مهربون..

من بودم ازدواج نمیکردم البته اگه هر دو ساکن تهران هستید فرق داره ولی کلا فرهنگ اردبیلی ها بگیر نگی ...

جالبه اگه الان ازافغانیامیگفتن همتون زودمیگفتین نژادپرستوفلان ولی هرچی دوست دارین باره اردبیلیامیکنین واقعامتاسفم واست شماهم درحدی نیستی که بخوای نظربدی درمورده اردبیلیا

2706