2733
2739
عنوان

ازدواج فارس و ترك

| مشاهده متن کامل بحث + 1577 بازدید | 69 پست
جالبه اگه الان ازافغانیامیگفتن همتون زودمیگفتین نژادپرستوفلان ولی هرچی دوست دارین باره اردبیلیامیکنی ...

والله با توجه به اینکه دامادمون اردبیلی هست و خودم ترکم و حرف بدی هم نزدم متوجه نمیشم چرا یهو بهتون برخورد 

بیان اینکه تفاهم فرهنگی در ازدواج مهمه چرا براتون سخته؟

اینجا کسی از بی فرهنگی حرف نزد

ولی هم کفو بودن در زوج ها باعث میشه مشکلات راحت تر حل بشن

😁
خسيس فكر نميكنم باشن چون چند بارى كه با هم بيرون رفتيم رستوران و كافه و جاهاى خوب بردتم.ولى بازم بر ...

نه خسیس نیستند

رسوم و مدل روابط خانوادگی رو بسنج

و مهم هم هست که از خود اردبیل باشند یا شهرستان های اطراف 

😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متولد اردبيل و بزرگ شده خود اردبيلن

باهاشون معاشرت کن ‌ و ببین روابط بین والدین و فرزندان و جایگاه هر کدوم چیه 

بعضی از خانواده های اهل اردبیل خیلی با فرهنگن

روی تربیت نوه های خانواده دقت کن ببین نحوه برخورد شون با بچه چطوره 

تربیت اصلی آدم‌ها در مواجهه با بچه ها معلوم میشه 

😁
2731
خسيس فكر نميكنم باشن چون چند بارى كه با هم بيرون رفتيم رستوران و كافه و جاهاى خوب بردتم.ولى بازم بر ...

از اون لحاظ نه

قناعتشون تو خورد و خوراک منزل زیاده 

بازم بستگی داره چقدر خوش خوراک و تنوع غذا برات مهم باشه

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  
باهاشون معاشرت کن ‌ و ببین روابط بین والدین و فرزندان و جایگاه هر کدوم چیه  بعضی از خانواده ها ...

تا جايى كه ميدونم به خانواده شون احترام ميذارن مخصوصا به مادرشون

بازم مرسى از راهنماييت

دوستان خانواده خود ما هم روابط خيلى ازاد ندارن يعنى از اين نظر تفاهم داريم  ولى يكى از مشكلات ...

از من میشنوی ازدواج نکن.از ترک جماعت دختر بگیرین ولی بهشون دختر ندین.من شوهرم تبریزیه.خیلی بددل که اسمشم میزاره غیرت....

صدسال ره مسجد ومیخانه بگیری....عمرت به هدررفته اگر دست نگیری....بشنو ازپیرخرابات تواین پند....هردست که دادی زهمان دست بگیری
2738
باشه شماخوبین فقط هیچکدومتون ایرادنداره فقط اوناایراددارن جالبه همتون قدیسه این مامشکل داریم نژادپرس ...

نگا توام چون جوابتو دادم چقد وحشی شدی،اونام دقیقا غین تو هستن سلیطه وحشی.دوس ندارن عروس حرف بزنه از حسادت میمیرن البته یک چندتاشونم سکته کردن مردن.ولی من حرفامو میزنم تا بقیشونم سکته کنن بمیرن😂😂😂

صدسال ره مسجد ومیخانه بگیری....عمرت به هدررفته اگر دست نگیری....بشنو ازپیرخرابات تواین پند....هردست که دادی زهمان دست بگیری