2737
2739

من اوایل ک اصلا از این چیزا سر در نمیاوردم ولی اطرافیانم همه زایمان طبیعی و یه امتیاز می دونستند

تا اینکه هی تایپیکای زایمان یز و طبیعی و خوندم

و بهتریییییییین هدیه نی نی سایتی اااا ب من همین سزارینم بود و البته دکترم ک دستم و باز گذاشت ک انتخاب کنم

اینقد منو ترسوندن ک بعدش از درد میمیری و طبیعی بعدش راحتی 

والا اولش ک بی حسی هنوز اثر بی حسی نرفته شیاف میذارن فقط اولین بلند شدن و راه رفتن یه کم سخت بود ولی دیگه ن اونقد

بعدشم ک شیاف میدن من و دوتاشو بیشتر استفاده نکردم

دوست من چند هفته پیش طبیعی زایمان کرد می گف درد زایمان ک ب کنار بعد زایمانم می گف تا چند روز اینقد بخیه هاش درد داشته و علاوه بر شیاف و مسکنی ک دکتر داده بود ژلوفنم می خورد

خلاصه من ک راضی بودم❤

در دلم بنشسته ای بیرون میا ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم آستانه درده هرکسی متفاوته جای بخیه چه تو شکم چه پایین درد داره شما تحملت از دوستت بیشتر بود، سزارین یک روش جایگیزین هست برای کسایی که نمیتونن طبیعی زایمان کنن 

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
2731

والا منم میترسم از سزارین بسکه از بدیش گفتن😕

از طبیعی هم کلا میترسم چون میدونم تحمل درد ندارم😂

البته حامله هم نیستم فعلا🙃😂

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین

والله من سزارين شدم خيلي راضي بودم البته يه ساعت همش درد طبيعي كشيدم فهميدم چقدر زايمان طبيعي سخته و من بي طاقت بخدا فك ميكردم الانه بميرم تو اون يه ساعت اما بعدش سز شدم يعني در مقابل زايمان طبيعي بهشت بود 

اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد

2738

چون بعضیا اصرار دارن به زوووور بگن اون کاری که خودشون کردن خوبه و اون کاری که خودشون نتونستن یا نخواستن بکنن بده

نود درصد مردم هم همه چیز،دان هستن و فکر میکنن بیشتر از دکتری که حداقل دوازده سال بیشتر از من و شما درس خونده و برای یه نفر تشخیص سزارین میده و برای دیگری طبیعی ، میفهمن

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

عزیزم بعضیا بدنشون خوش زخمه

بعضیا واقعا خوش زا هستن

هرکس باید چیزی ک میدونه براش بهتره انتخاب کنه

من اصلا ب کسی هیچ نوع زایمانی رو توصیه نمیکنم

یکی از دوستام بم میگه بابا طبیعی بیاارررر گفتم ن اصلا دوس ندارم گف نهههه من میدونم اخرش طبیعی مجبورت میکنن😕😕خب این حرفه ب زن باردار بزنن؟؟؟؟اونم منی ک اصلا روحیه طبیعی رو ندارم؟؟؟

توروخدا توصیه نکنین،هردو زایمان عوارض دارن ولی بذاین خود مادر انتخاب کنه،مادر من دین انداخته گردنم ک طبیعی نیارم،از مادر آدم دلسوزتر هست؟؟؟

عزیزم آستانه درده هرکسی متفاوته جای بخیه چه تو شکم چه پایین درد داره شما تحملت از دوستت بیشتر بود، س ...

نمی دونم والا دوستم همش ب من می گف تو استانه تحملت پایین تر از منه من خیلی حساس بودم

در دلم بنشسته ای بیرون میا ❤
2706